Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Kasko draudimas

Nuo 2022-10-20, eismo įvykio metu tiesiogiai susidūrus su gyvūnu (įskaitant paukščius) išskaita nebus taikoma tuo atveju, jei pagal galiojančiuose teisės aktuose nustatytą tvarką, įvykio vietoje buvo pranešta atsakingai institucijai. Šis pokytis taikomas transporto priemonėms, kurių bendroji masė yra iki 3,5 t.

Pokytis galioja visoms naujoms ir jau esančioms KASKO draudimo sutartims automatiškai – nepriklausomai nuo to, kokį draudimo paketą pasirinkote.

Mažiau išimčių - geresnė apsauga

Pasirinkusiems mūsų Kasko draudimą siūlome:

 • plačią draudimo apsaugą;
 • pagalba kelyje Europos Sąjungoje visą parą;
 • lanksčias įmokas - galimybę rinktis mėnesines įmokas (metinė draudimo įmoka nesikeičia);
 • pasirinkusiems Elitinį Kasko draudimą - maksimalią Jūsų ir Jūsų turto apsaugą.
 • Susidūrimo su gyvūnu (įskaitant paukščius) atveju netaikoma išskaita. Plačiau

Lengviesiems automobiliams mes siūlome

Kas yra visų rizikų draudimas?

Plati draudimo apsauga – draudimas atlygina bet kokią žalą, įvykusią staiga ir netikėtai, išskyrus nedraudžiamuosius įvykius, kurie nurodyti Kasko draudimo taisyklėse, pvz., jei apdraustą transporto priemonę vairuotojas vairavo būdamas neblaivus arba neturėjo teisės vairuoti atitinkamos kategorijos transporto priemonės, arba transporto priemonė buvo techniškai netvarkinga, pažeista korozijos.

documentIšsamiau apie draudimo sąlygas

Pavyzdžiui:

 • Vagystė, plėšimas
 • Vandalizmas
 • Gaisras
 • Stichinės nelaimės
 • Krintantys objektai
 • Susidūrimas su kita transporto priemone
 • Susidūrimas su kliūtimi
 • Susidūrimas su gyvūnu
 • Nuvažiavimas nuo kelio
 • Variklio pažeidimas dėl hidrosmūgio
 • Kuro sistemos valymas pripylus netinkamo kuro
 • Pažeidimai transportuojant
 • Automobilių plovykloje ar remonto dirbtuvėse padaryta žala
 • ir pan.

Standartinis Kasko draudimas

Elitinis Kasko draudimas

Plati draudimo apsauga Draudimas nuo bet kokio staigaus ir nenumatyto įvykio, pvz.: gaisro, eismo įvykio, vandalizmo, stichinės nelaimės, transporto priemonės susidūrimo su laukiniu gyvūnu, vagystės ar plėšimo, dėl kurio draudimo objektas apgadinamas ar sunaikinamas, išskyrus taisyklėse numatytus atvejus.
Eismo įvykis kelyje
Vandalizmas, vagystė, plėšimas
Gaisras, stichinė nelaimė
Kitos draudžiamosios apsaugos
Papildoma apsauga ir privalumai
Papildomos įrangos draudimas (pvz., stogo bagažinės, ratlankių, priekabos) Transporto priemonėje esanti įranga: stogo bagažinė, dviračių ar slidžių laikiklis, vaikiška (kūdikio) automobilinė kėdutė, nešiojama GPS įranga, valstybinio numerio ženklas bei lengvojipriekaba be krovinio (bendroji masė - iki 750 kg). Draudimas galioja ir papildomam rakinamoje patalpoje laikomam padangų ar ratlankių komplektui.
Pagalba kelyje visą parą visoje Europoje Suteiksime Jums pagalbą kelyje, jei neužsiveda automobilis, pradūrėte padangą, pasibaigė degalai, užtrenkėte automobilio raktelius salone, patekote į eismo įvykį ar sugedo automobilis ir dėl to reikia jį transportuoti į remonto dirbtuves ar saugojimo vietą.
0 Eur išskaita stiklo dūžiui Taip pat suremontuosime ar pakeisime Jūsų apgadinto automobilio išorinius stiklus (jei remontuojama ar keičiama mūsų nurodytose remonto dirbtuvėse - netaikysime jokios išskaitos). Draudimo apsauga taikoma ir išoriniams veidrodėliams, stoglangiui bei panoraminiam stogui. Jei Jūsų automobilis ne senesnis nei 3 metų, pasirūpinsime originaliais stiklais.
Susidūrimas su gyvūnu (įskaitant paukščius) netaikant išskaitos Eismo įvykio metu tiesiogiai susidūrus su gyvūnu (įskaitant paukščius) išskaita nebus taikoma tuo atveju, jei pagal galiojančiuose teisės aktuose nustatytą tvarką, įvykio vietoje buvo pranešta atsakingai institucijai.
Automobilio draudimas nauja verte Transporto priemonės, kurios bendroji masė iki 3,5 t, vertė per pirmuosius metus po pirminės transporto priemonės registracijos nesumažės.
Naujos originalios gamintojo atsarginės dalys automobiliams iki penkerių metų. Jei automobilis ne senesnis nei trejų metų, pasirūpinsime originaliais stiklais Transporto priemonėms iki penkerių metų senumo, remontui naudojamos naujos originalios atsarginės dalys, išskyrus atvejus, kai dalys, kurias reikia keisti, neatitinka standarto arba nėra originalios. Senesnių nei trejų metų automobilių stiklai taip pat gali būti keičiami neoriginaliais.
Asmeninių daiktų vagystė iš automobilio arba jų sugadinimas draudžiamojo įvykio atveju Draudimas galios asmeniniams daiktams, buvusiems automobilyje, jei jie bus sugadinti (draudžiamojo įvykio atveju) ar pavogti iš užrakinto automobilio. Taip pat atlyginsime nuostolius, patirtus dėl dviračių, slidžių ar snieglenčių vagystės iš užrakintos automobilio stogo bagažinės ar užrakintų dviračių / slidžių laikiklių, pritvirtintų prie automobilio. Didžiausia atlyginama suma - 1 200 eurų, taikoma 50 eurų išskaita.
Raktelių sugadinimas arba praradimas Atlyginsime Jums papildomo raktelio užsakymo arba signalizacijos įtaiso perkodavimo (nesant galimybės to padaryti - spynų pakeitimo) išlaidas, jei Jūsų transporto priemonės rakteliai ar signalizacijos nuotolinio valdymo pulteliai bus pamesti, pavogti. Taikoma 50 eurų išskaita.
Transporto išlaidos nuvykti ir (arba) grįžti į remonto dirbtuves Atlyginsime nuvykimą ir (ar) grįžimą iš remonto dirbtuvių (t. y. taksi išlaidas, pateikus čekius), kai apdrausta transporto priemonė remontuojama dėl draudžiamojo įvykio. Limitas vienam draudžiamajam įvykiui - 50 Eur.
Nelaimingų atsitikimų draudimas jums ir jūsų keleiviams Jūsų ar (ir) keleivio, buvusio transporto priemonėje, sužalojimo, laikino arba visiško nedarbingumo (neįgalumo) ar mirties atveju dėl draudžiamojo įvykio, nutikusio transporto priemonei, išmokėsime draudimo nuo nelaimingų atsitikimų išmoką. Laikino nedarbingumo atveju mokame dienos kompensaciją po 30 eurų, o neįgalumo arba mirties atveju - vienkartinę kompensaciją, maks. 10 000 eurų.
Kelionės nutrūkimo draudimas Kelionei nutrūkus dėl draudžiamojo įvykio (transporto priemonės nenumatyto techninio gedimo, prarastų ar pavogtų raktelių) mes kompensuosime pagrįstas Jūsų ir su Jumis vykstančių keleivių kelionės namo išlaidas, o jei neturėsite galimybės tą pačią dieną grįžti į namus, atlyginsime apgyvendinimo išlaidas. Draudimo suma - būtinos ir protingos išlaidos.
Pakaitinis automobilis Kompensuosime Jums pakaitinio automobilio nuomos išlaidas arba kitas mūsų patvirtintas kelionės išlaidas, kurias Jūs patirsite negalėdami naudotis savo transporto priemone dėl draudžiamojo įvykio. Mes apmokėsime išlaidas pakaitiniam automobiliui už laikotarpį iki 30 dienų vienam draudžiamajam įvykiui. Galite pasirinkti per dieną atlyginamą sumą - 30 arba 60 eurų. Pasirinktinai (už papildomą mokestį) Pasirinktinai (už papildomą mokestį)

Kasko draudimas – tai savanoriškas draudimas. Šis draudimas atlygins transporto priemonei padarytą žalą. Automobilio draudimas galioja ir jį vairuojant kitiems, teisę vairuoti turintiems asmenims.

Mūsų pasiūlymo privalumai

 • Plati draudimo apsauga – draudimas atlygina bet kokią žalą, įvykusią staiga ir netikėtai, išskyrus nedraudžiamuosius įvykius. Peržiūrėti pavyzdžius.
 • Pagalba kelyje visą parą.
 • Keičiami arba remontuojami automobilio stiklai, netaikant išskaitos, kai klientas remontą atlieka mūsų nurodytose dirbtuvėse.
 • 0 EUR išskaita susidūrimo su gyvūnu atveju. Eismo įvykio metu tiesiogiai susidūrus su gyvūnu (įskaitant paukščius) išskaita nebus taikoma tuo atveju, jei pagal galiojančiuose teisės aktuose nustatytą tvarką, įvykio vietoje buvo pranešta atsakingai institucijai.
 • Automobilių iki penkerių metų remontui naudojamos naujos originalios gamintojo atsarginės dalys. Senesnių nei trejų metų automobilių stiklai taip pat gali būti keičiami neoriginaliais.
 • Vagystės ar visiško automobilio praradimo atveju atlyginama ta vertė, kuri yra didesnė – sutarta draudimo suma, nurodyta draudimo liudijime, arba rinkos vertė.
 • Jokių vairuotojo amžiaus ar vairavimo stažo apribojimų.
 • Jokių reikalavimų dėl papildomos apsaugos įrangos.

Apdrausti galite iki 14 metų senumo automobilį.

Sudarius draudimo sutartį:

Atsiųskite automobilio nuotraukas, jei to reikalaujama. Peržiūrėti instrukcijas

Atsispausdinkite eismo įvykio deklaracijos formą ir visada turėkite ją automobilyje, kad galėtumėte bet kada pasinaudoti, jei patektumėte į eismo įvykį.

Išsisaugokite pagalbos kelyje telefono numerį +370 5 268 4444 savo telefone, kad galėtumėte pasikviesti pagalbą bet kuriuo paros metu.

Prieš keliaudami automobiliu į užsienį įsitikinkite, kad tose šalyse galioja Kasko draudimas (jūsų pasirinkta galiojimo teritorija nurodyta draudimo liudijime).

 • Teiraukitės asmeninio pasiūlymo Jūsų įmonei.
 • Pasirinkite įmokų mokėjimo periodiškumą - 1, 2, 4 ar 12 kartų per metus. Bendra metinė įmoka dėl to nepadidės.
 • Draudimo liudijimą galite peržiūrėti interneto banke bet kuriuo paros metu.
 • Prašysime atsiųsti mums transporto priemonės nuotraukas per 3 dienas po draudimo liudijimo išdavimo dienos.
 • Nuotraukos turi būti daromos šviesiu paros metu, o fotografuojamas automobilis turi būti švarus.
 • Atsiųskite mums šias nuotraukas:
  • Iš priekinio dešiniojo kampo: matomas visas automobilio priekinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei dešinė pusė.
  • Iš priekinio kairiojo kampo: matomas visas automobilio priekinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei kairė pusė.
  • Iš galinio dešiniojo kampo: matomas visas automobilio galinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei dešinė pusė.
  • Iš galinio kairiojo kampo: matomas visas automobilio galinis vaizdas, valstybinio numerio ženklas bei kairė pusė.
  • Salono centriniame skydelyje esanti įranga: matoma centrinė konsolė ir visa multimedija.
  • Atskiros visų automobilio pažeidimo nuotraukos: matomi dažų pažeidimai, akmenukų žymės, įbrėžimai, įtrūkimai stikle ir kt.
documentIšsamesnė instrukcija

Įsitikinkite, ar nereikia pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.

Jei pavojus negresia, kaip įmanoma greičiau apie įvykį praneškite mums internetu.

 • Užpildykite įvykio pranešimo formą. Gavę Jūsų pranešimą, patarsime, kaip elgtis toliau ir kokių imtis veiksmų.

Prireikus pagalbos kelyje, skambinkite telefonu 1884.

Bendruoju pagalbos telefonu (112) skambinkite šiais atvejais:

 • jei sužalojami žmonės;
 • jei nepavyksta susitarti dėl eismo įvykio kaltininko;
 • jei pavogta ar pagrobta transporto priemonė (ar jos dalys);
 • jei kitiems asmenims padarėte žalą, tačiau nežinote transporto priemonės ar turto savininko;
 • jei apgadinamas trečiųjų asmenų turtas arba eismo įvykyje nukentėjo daugiau nei 2 automobiliai;
 • jei kyla gaisro ar sprogimo pavojus;
 • jei kyla aplinkos užteršimo pavojus.

Kontaktiniai duomenys

„Swedbank P&C Insurance AS“

1884

info@swedbank.lt

Pranešti apie įvykį

Praneškite apie Kasko draudimo įvykį

Apie draudžiamąjį įvykį kaip įmanoma greičiau praneškite mums asmeniškai ar per šeimos narį.

Pagalba kelyje

1884 (visą parą)

Prireikus mūsų pagalbos kelyje bet kurioje Europos šalyje, skambinkite mums bet kuriuo paros metu.

Geografinė Europa: Lietuva, Latvija, Estija, Albanija, Austrija, Andora, Baltarusija, Belgija, Bosnija ir Hercegovina, Bulgarija, Čekija, Danija, Prancūzija, Kipras, Vokietija, Graikija, Kroatija, Islandija, Italija, Airija, Didžioji Britanija ir Šiaurės Airija, Lichtenšteinas, Liuksemburgas, Makedonija, Malta, Juodkalnija, Moldavija, Monakas, Nyderlandai, Norvegija, Lenkija, Portugalija, Romunija, Ispanija, Suomija, Slovakija, Slovėnija, Serbija, San Marinas, Šveicarija, Ukraina, Vengrija, Vatikanas, Švedija. Europos teritorijai priskiriamos šalys: Rusija, Kazachstanas, Turkija, Armėnija, Gruzija, Azerbaidžanas.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Verslo akademija

Smulkieji Lietuvos verslai dalinasi išmoktomis pamokomis ir augimo receptais finaliniame projekto renginyje.

Žiūrėti