Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Išsirinkite tinkamą finansavimą verslui

Nurodykite savo kontaktinius duomenis ir mes su Jumis susisieksime per 1 - 2 darbo dienas.

„Swedbank“, AB tvarko asmens duomenis, vadovaudamasis „Swedbank“, AB asmens duomenų tvarkymo principais, su kuriais galima susipažinti „Swedbank“, AB interneto svetainėje adresu www.swedbank.lt (skiltyje „Bendrosios sutarčių sąlygos“) ir „Swedbank“, AB klientų aptarnavimo padaliniuose.

Ačiū, Jūsų užklausa buvo išsiųsta. Su Jumis susisieksime per 1-2 darbo dienas nurodytu telefonu arba el. paštu. Jeigu Jums reikalinga skubi informacija, laukiame Jūsų skambučių tel. 1633. Iš užsienio tel. +370 5 268 4422. Nepavyko išsiusti paraiškos!

Daugiau stabilumo versle pasinaudojus finansavimo sprendimais

Sukūrėme finansavimo būdų palyginimo įrankį, kuris padės Jums:

 • rasti tinkamiausią finansavimo variantą Jūsų verslo poreikiams – investicijoms, automobiliui ar apyvartinėms lėšoms;
 • palyginti kelis galimus finansavimo būdus;
 • sužinoti pagrindinius kreditingumo vertinimo kriterijus;
 • čia pat pateiksite paraišką finansavimui gauti Jums patogiu metu.

Informacija apie potencialią riziką
Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali daryti neigiamą įtaką Jūsų kredito istorijai. Jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Raskite Jūsų verslui tinkamiausią finansavimo būdą

Finansinis lizingas

Veiklos nuoma

Pasibaigus sutarčiai, galėsite grąžinti automobilį lizingo bendrovei, nusipirkti jį už rinkos kainą arba pratęsti nuomos sutartį.

Veiklos nuoma su paslaugomis

Sudarę sutartį, ne tik nuomosite automobilį, bet ir pasirinksite norimas priežiūros paslaugas.

Verslo kredito kortelė

Papildomos lėšos Jūsų sąskaitoje kasdienėms operacijoms atlikti.

Auksinė verslo kredito kortelė

Verslo kredito kortelės privalumai ir kelionių draudimas.

Paskola

Overdraftas

Padės subalansuoti įmonės apyvartinio kapitalo poreikius.

Faktoringas

Padeda subalansuoti Jūsų įmonės pinigų srautus, kol laukiate išrašytų sąskaitų apmokėjimo.

Mėnesinė įmoka 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Sutarties laikotarpis
Pradinis įnašas 1
Likutinė vertė Nėra
Kasko draudimas  Draudimo sutartimi apdraudžiama nuo visų rizikos rūšių (netikėtų, nenumatytų įvykių, kurių metu sugadinamas ar sunaikinamas apdraustas turtas, pavyzdžiui, gaisro, eismo įvykio, vandalizmo, stichinės nelaimės, vagystės ar plėšimo atvejais). Finansiniam lizingui bei Veiklos nuomai be paslaugų Kasko draudimo įmoka po metų gali kisti, atsižvelgiant į turto rinkos vertę ir galiojančius įkainius. agree
Transporto priemonių valdytojų privalomosios civilinės atsakomybės draudimas Draudimas padengia nuostolius, kurie dėl vairuotojo kaltės atsirado trečiojo asmens sveikatai ar turtui. - - agree
Sąskaitų administravimas Suteiksime svarbaus kliento nuolaidą įsigyjant prekes ar paslaugas visame mūsų partnerių tinkle, o visos sąskaitos bus išrašomos bendrovės „Swedbank lizingas“ vardu, kuri jas ir apmokės. Kliento atsiskaitymas su lizingo bendrove už įsigytas prekes ar paslaugas atidedamas iki kito mėnesio pabaigos. - - agree
Pagalba kelyje visą parą Paslauga užtikrina automobilių naudotojų mobilumą bet kuriuo paros metu (pavyzdžiui, automobilio užvedimas, nuleistos padangos keitimas, kuro pristatymas, įklimpusio automobilio ištraukimas ir kita). - - agree
Draudžiamųjų įvykių tvarkymas Klientų interesai atstovaujami draudžiamųjų įvykių bylų nagrinėjimo procedūrose, organizuojami automobilių atstatomojo remonto darbai, administruojamas atliktų darbų išlaidų apmokėjimas. - - agree
Žieminės padangos Automobilis bus aprūpintas žieminėmis padangomis. - -
Reguliari techninė priežiūra Rūpinamės nuomojamų automobilių technine būkle – organizuojame priežiūros ir remonto darbus, vadovaudamiesi automobilio gamintojo keliamais reikalavimais. - -
Padangų keitimas ir sandėliavimas Padangų permontavimas ir balansavimas, ratų keitimo bei nesezoninių padangų saugojimas visu sutarties galiojimo terminu. - -
Automobilių pristatymo paslauga Automobilis bus pristatytas sutartyje numatytais atvejais (naujo automobilio pristatymas iš automobilių salono, techniniai aptarnavimai, padangų keitimas, draudžiamųjų įvykių tvarkymas). - -
Degalų kredito kortelė „Swedbank lizingas“ vardu išduota degalų kredito kortelė suteikia jums galimybę naudotis išskirtinėmis nuolaidomis, atsiskaitymas už kurą atidedamas iki kito mėnesio. - -
Privalomoji techninė apžiūra Rūpinamės, kad būtų laiku atliekamas privalomas periodinis automobilio techninės būklės patikrinimas. - -
Sutarties mokestis 0 EUR 0 EUR 0 EUR
Metinė palūkanų norma
 • Nuo 2,29% + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0%)
 • Aplinkai draugiškiems automobiliams – nuo 1,49% + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0%)
 • Nuo 2,29% + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0%)
 • Aplinkai draugiškiems automobiliams – nuo 1,49% + 6 mėn. Euribor (ne mažiau kaip 0%)
Sutarties laikotarpis 3 metai 3 metai
Paskolos užtikrinimas - -
Įkainiai
 • Išdavimo mokestis 5 EUR
 • Mėnesinis kortelės administravimo mokestis 3 EUR
 • Išdavimo mokestis 15 EUR
 • Mėnesinis kortelės administravimo mokestis 10 EUR
Metinė palūkanų norma 18% 15%
Nemokamo kredito laikotarpis atsiskaitymams kortele Iki 31 dienos Iki 41 dienos
Mėnesinė įmoka 0 EUR
Sutarties laikotarpis Iki 1 metų Iki 1 metų
Paskolos užtikrinimas Nereikalingas papildomas užstatas
Sutarties mokestis 0 EUR 0 EUR Nustatoma individualiai kiekvienai įmonei
Metinė palūkanų norma Nustatoma individualiai kiekvienai įmonei

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą.
Draudimo tipas – Standartinis Kasko draudimas, išskaita visiems įvykiams, išskyrus vagystę – 200 EUR, vagystei – 10 %, bet ne mažiau negu 200 EUR, stiklo dūžiui – 0 EUR (jei remonto darbai atliekami draudimo bendrovės nurodytame servise).

Skaičiuoklės rezultatas yra preliminarus ir tai nėra įsipareigojimas suteikti finansavimą.

emission-level-disclaimer

Kaip tai veikia?

Gausite individualų savo įmonės kreditingumo vertinimą ir išsamų paaiškinimą, kas jį sudaro.

Skaičiavimai atliekami smulkioms įmonėms. Jeigu Jūsų įmonės kredito reitingas nerodomas, rezervuokite konsultaciją banke arba susisiekite su savo vadybininku.

Sužinokite įmonės kredito reitingą

Susipažinkite su visais rodikliais, į kuriuos atsižvelgiame sudarydami kredito reitingą. Sužinokite, kas bankui svarbu ir kaip pagerinti savo kreditingumą.

Jeigu Jūsų kredito reitingas yra tinkamas, galite teikti paraišką gauti finansavimą. Jeigu jis mažesnis, sužinokite, kaip pagerinti savo kreditingumą.

Finansai

Jūsų įmonės kredito reitingas grindžiamas Jūsų naujausiomis finansinėmis ataskaitomis, todėl įsitikinkite, kad tinkamai vedate buhalteriją ir pateikėte „Swedbank“ naujausias finansines ataskaitas.

Atnaujintos metinės finansinės ataskaitos yra svarbios vertinant finansavimo paraišką.

Jūsų nuosavas kapitalas:   Eur.

Nuosavybės koeficientas:  %.

Kuo didesnė įmonės nuosavybė yra bendrai finansuojama kreditorių, o ne savininkų, tuo didesnė su įmone susijusi kredito rizika. Siekiant užtikrinti įmonės tvarumą, savininkų finansuojamo turto vertė turėtų būti mažiausiai vidutinio lygio ir ne neigiama.

EBITDA   Eur.

Įmonės gebėjimas dirbti pelningai yra svarbus veiksnys vertinant įmonės kreditingumą. Norėdami tinkamai įvertinti Jūsų įmonės finansavimo galimybes, sutelksime dėmesį į Jūsų EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją). Taip pat atkreipkite dėmesį į tai, kad vertiname kelių finansinių laikotarpių istorinę dinamiką.

Įmonė turėtų turėti pakankamą EBIDTA, kad galėtų padengti esamus ir potencialius papildomus įsipareigojimus (Debt). Taigi, teikiant finansavimo paraišką, skaičiuojame santykį tarp įmonės esamų ir potencialių įsipareigojimų (Debt) ir EBIDTA. Rodiklis turėtų būti saugioje zonoje, t.y. neviršyti 3.5 koeficiento.

Kad atitiktų finansavimo reikalavimus, įmonės esamas arba planuojamas apyvartos lygis turi būti pakankamas. Tvarus apyvartos augimo tempas yra finansiškai stiprios įmonės požymis.

Kredito istorija

Jūsų įmonės kredito istorija yra vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių Jūsų kredito reitingą. Nagrinėdamas finansavimo paraišką bankas peržiūri Jūsų įmonės ir kitų susijusių juridinių ir/ar fizinių asmenų, dalyvaujančių Jūsų įmonės veikloje, mokėjimų istoriją. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą galite rasti „Swedbank“ patvirtintuose Asmens duomenų tvarkymo principuose.

Jūsų įmonės ir įmonių grupės laiku atliekami mokėjimai „Swedbank“ už esamus ir buvusius finansavimo produktus yra vienas svarbiausių kreditingumo kriterijų.

Įmonės ir jos įmonių grupės mokėjimų trečiosioms šalims (ne „Swedbank“) istorija padeda mums suprasti, ar įmonė yra ar ateityje gali būti atsakingu partneriu.

Ryšiai su banku

Informuokite, jeigu neseniai pakeitėte savo įmonės pavadinimą, keitėsi savininkai ar veiklos sritis. Būtinai užpildykite klausimyną juridiniams asmenims ir atnaujinkite jo duomenis – tai svarbi informacija vertinant finansavimo paraiškas.

Užpildytas ir atnaujintas kliento klausimynas juridiniams asmenims yra būtina sąlyga, teikiant finansavimo paraišką „Swedbank“.

Tvarūs ir ilgalaikiai santykiai su banku yra didelis privalumas vertinant paraišką gauti finansavimą.

Užblokuotos sąskaitos gali reikšti, kad įmonė patiria sunkumų.

Kuo ilgiau veikia Jūsų įmonė, tuo labiau mes ja pasitikime.

Išbandykite! Kreditingumo vertinimo įrankis verslui.

Užsiregistruokite į konsultaciją – patarsime, koks finansavimo būdas yra tinkamiausias jūsų įmonei.

Plačiau

Padeda subalansuoti apyvartines įmonės lėšas.

Šis finansavimo sprendimas pravers, jei jums reikėtų greitai padidinti įmonės apyvartinį kapitalą prekėms ir paslaugoms, kol dar negautas apmokėjimas.

Finansavimo sprendimai ūkininkams

- 23 %

Susikurkite svetainę ir prekybą internetu su verskis.lt pradėkite itin paprastai. El. parduotuvės nuomai taikoma 23 % nuolaida.

Nemokamai

Gaukite 5 ataskaitas bei stebėkite klientų ir tiekėjų pokyčius, valdykite rizikas bei auginkite pardavimus 3 mėn. nemokamai.

Nemokamai

„Swedbank“ klientams – 1 mėn. nemokama prenumerata.

60 d. nemokamai

„Swedbank“ klientai gali naudotis šia sistema nemokamai net 60 dienų. Vėliau sistemai „Grownu“ bus taikoma 50 % nuolaida 6 mėn.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Verslo akademija

Smulkieji Lietuvos verslai dalinasi išmoktomis pamokomis ir augimo receptais finaliniame projekto renginyje.

Žiūrėti