Paskolos ir lizingas

Turite planą, kaip auginti savo verslą?

Finansavimas verslo plėtrai, kurį šįmet suteikėme įmonėms Lietuvoje, sudarė 2,5 mln. Eur per dieną.* Jūsų verslas gali tapti vienu iš jų.

  • visapusiški finansavimo sprendimai, atitinkantys jūsų verslo poreikius;
  • Europos investicijų fondo garantijų programos, suteikiančios didesnes finansavimo galimybes;
  • pildykite paraiškas ir daugelį sutarčių pasirašykite interneto banke.

* Duomenys gauti apskaičiavus finansavimo sutarčių sumų vidurkį, vertinant iki 2019 m. rugpjūčio 31 d. pasirašytas finansavimo sutartis su juridiniais asmenimis. Finansavimo paslaugas teikia „Swedbank“, AB.

Informacija apie potencialią riziką

Netinkamas finansinių įsipareigojimų vykdymas didina Jūsų finansavimosi kaštus ir gali neigiamai įtakoti Jūsų kredito istoriją, o jei sutartis bus nutraukta Jums ją iš esmės pažeidus, gali būti pradėtas priverstinis skolos išieškojimas ir galite netekti nuosavybės teisės į įkeistą turtą, o lizingo atveju galite prarasti ne tik jau sumokėtas įmokas, bet ir teises į finansuojamą turtą.

Pasirinkite Jums tinkamiausią paskolos sprendimą

Verslo kredito kortelė Kredito limitas banko sąskaitoje (overdraftas) Investicinė paskola Paskola smulkioms įmonėms Paskola žemės ūkio finansavimui
Paskirtis Reprezentacinių išlaidų ir pirkinių finansavimas Apyvartinių išlaidų finansavimas Investicijų finansavimas su ilgesniu paskolos grąžinimo terminu Verslo plėtrai skirtų investicijų finansavimas, apyvartinio kapitalo finansavimas Ūkio plėtrai skirtų investicijų finansavimas
Terminas 3 metai iki 1 metų iki 5 metų iki 5 metų

iki 5 metų

iki 20 metų žemės ūkio paskirties žemės įsigijimo finansavimui

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Plačiau

Pasirinkite Jums tinkamiausią lizingo sprendimą

Automobilių lizingas ir veiklos nuoma Komercinio transporto lizingas Įrengimų ir spec. technikos lizingas
Turtas Lengvieji bei komercinės paskirties automobiliai iki 3.5t. Komercinės paskirties transporto priemonės virš 3.5t bei jų puspriekabės Gamybos, statybos, žemės ūkio, apdirbimo ar panašūs įrengimai bei spec. technika.
Terminas iki 5 metų iki 5 metų iki 5 metų

Pildyti paraišką

Plačiau

Pildyti paraišką

Plačiau

Pildyti paraišką

Plačiau

Lizingo paslaugas teikia „Swedbank lizingas“, UAB.