Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Partnerių pasiūlymai verslui

Užsisakykite internetu

Išsirinkite tai, ko reikia efektyviam Jūsų verslui

Specialiai Jums subūrėme oficialius savo partnerius – kreditingumo, konsultacines, mokymų ir kitas įmones. Išskirtinius jų pasiūlymus bei unikalias paslaugas galite paprastai ir patogiai išsirinkti interneto banke, o daugeliui jų taikomos specialios nuolaidos.

Šia mūsų partnerių pasiūlymų sistema gali naudotis išskirtinai „Swedbank“ klientai.

Dokumentų valdymas

Dokumentų saugojimas

Perkėlus dokumentus į tam pritaikytas modernias saugyklas, biure padaugėja vietos, sumažėja darbuotojų ir patalpų įrengimo išlaidos. Dokumentai pasiekiami greitai ir patogiai, nebereikia rūpintis jų galiojimo pabaigos valdymu.

Dokumentų saugojimo paslaugos kaina – 0,26 EUR + PVM už 1 bylą per mėnesį.

„Swedbank“ klientams taikoma 20% nuolaida.

1 byla – REISSWOLF specialistų pagal nustatytus arba pasirinktus požymius kartu sudėti, sugrupuoti ir susisteminti dokumentai bei bylų sąrašų sudarymas pagal reglamentuojančius teisės aktus.

Kaip tai veikia?
  • Dokumentai sudedami į specialias REISSWOLF archyvavimo dėžes. Jie struktūrizuojami ir indeksuojami taikant brūkšninių kodų sistemą.
  • Klientams suteikiama tiesioginė 24/7 prieiga prie dokumentų.
  • Jei reikalingas tam tikras originalus dokumentas, klientas gali atvykti į REISSWOLF saugyklas pats arba dokumentus gali pristatyti kurjeris.
  • Jei reikalingas skenuotas dokumentas, dokumentą galima užsakyti per dokumentų valdymo sistemą RWAS arba gauti elektroniniu paštu.
  • REISSWOLF archyvą reguliariai prižiūri tiek vidiniai, tiek išoriniai auditoriai. Taip pat archyvo priežiūrai taikomos papildomos priemonės, tokios kaip priešgaisrinė apsaugos signalizacija, automatinė gaisro gesinimo sistema, apsaugos signalizacija nuo įsilaužimo ir užpuolimo; drėgmės palaikymo sistema; patalpų šildymas ir ventiliavimas – visa tai yra mūsų aukštų saugumo standartų dalis, siekiant apsaugoti dokumentus nuo neteisėtos prieigos.

Daugiau apie paslaugą: "Reisswolf".


Skaitmeninių (elektroninių) dokumentų saugojimas REISSWOLF f.i.t.

Suskaitmenintus dokumentus elektroninėje saugykloje REISSWOLF f.i.t. galėsite pasiekti saugiai bet kuriuo metu. Programinė įranga (Saas) veikia tinklapio pobūdžiu. Vartotojas, turintis jam priskirtas teises, prisijungia prie skaitmeninių (elektroninių) dokumentų archyvo ir pagal atitinkamus paieškos kriterijus lengvai susiranda dokumentus.

Skaitmeninių (elektroninių) dokumentų paslaugos REISSWOLF f.i.t. saugykloje kaina – 47,50 EUR + PVM už 10 GB.

„Swedbank“ klientams taikoma 20% nuolaida.

Kaip tai veikia?
  • Reikalingą dokumentą iš archyvo vartotojas gali atsisiųsti, atsispausdinti, peržiūrėti jo turinį ir administruoti.
  • Norint turėti skaitmeninį archyvą, klientui tereikia pristatyti popierinius dokumentus į REISSWOLF patalpas arba už papildomą mokestį dokumentais galime pasirūpinti mes.
  • Nuskenuotų ir perkeltų dokumentų originalai gali būti grąžinami arba sudėti į archyvines dėžes, jiems priskirti brūkšniniai kodai ir saugojami REISSWOLF saugykloje.

Daugiau apie paslaugą: "Reisswolf".


Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išbandyk šį prisijungimo būdą!

Išsamiau