Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Partnerių pasiūlymai verslui

Užsisakykite internetu

Išsirinkite tai, ko reikia efektyviam Jūsų verslui

Specialiai Jums subūrėme oficialius savo partnerius – kreditingumo, konsultacines, mokymų ir kitas įmones. Išskirtinius jų pasiūlymus bei unikalias paslaugas galite paprastai ir patogiai išsirinkti interneto banke, o daugeliui jų taikomos specialios nuolaidos.

Šia mūsų partnerių pasiūlymų sistema gali naudotis išskirtinai „Swedbank“ klientai.

Dokumentų valdymas

Dokumentų skaitmeninimas

Suskaitmenintų dokumentų saugojimo sprendimas skirtas įmonėms, siekiančioms optimizuoti dokumentų valdymo procesus, apimančius nuolatinį didelių dokumentų spausdinimą, kopijavimą, siuntimą bei archyvavimą. Dokumentų skaitmeninimas ir perkėlimas į elektroninę aplinką palengvina jų paiešką ir prireikus turėti juos čia pat. Skaitmeninimo paslaugų kokybę užtikrina pažangiausia REISSWOLF technologija.

Dokumentų skaitmeninimo paslaugos kaina – 28,13 Eur + PVM už 1 bylą (450 lapų).

„Swedbank“ klientams taikoma 20% nuolaida.

Kaip tai veikia?
  • Popierinius dokumentus galime suskaitmeninti klientui patogiu formatu, skirtu tiesioginei prieigai prie dokumento arba elektroninių dokumentų archyvavimui.
  • Įvairių formatų ir rūšių dokumentai skenuojami, konvertuojami, optiškai atpažįstami (angl. OCR – optical character recognition), indeksuojami ir perkeliami į klientui priimtiną laikmeną.
  • Suskaitmenintų dokumentų archyvas perduodamas klientui arba pasiūloma pasinaudoti skaitmeninių (elektroninių) dokumentų saugojimo paslauga REISSWOLF f.i.t.

Daugiau apie paslaugą: "Reisswolf".


Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išbandyk šį prisijungimo būdą!

Išsamiau