Partnerių pasiūlymai verslui

Užsisakykite internetu

Išsirinkite tai, ko reikia efektyviam Jūsų verslui

Specialiai Jums subūrėme oficialius savo partnerius – kreditingumo, konsultacines, mokymų ir kitas įmones. Išskirtinius jų pasiūlymus bei unikalias paslaugas galite paprastai ir patogiai išsirinkti interneto banke, o daugeliui jų taikomos specialios nuolaidos.

Šia mūsų partnerių pasiūlymų sistema gali naudotis išskirtinai „Swedbank“ klientai.

Dokumentų valdymas

Dokumentų archyvavimas

Buhalteris arba administratorė dažnai atsakingi ne tik už dokumentų saugojimą bet ir už kitų teisinių bei mokesčių srities įsipareigojimų išmanymų. Patikėdami tvarkyti archyvą profesionalams, taupysite savo darbuotojų laiką ir išteklius, bus saugomi tik būtini saugoti dokumentai, galėsite nesirūpinti dėl saugojimo terminų ir lengvai juos surasti.

„Swedbank“ klientams archyvo įvertinimas – nemokamas! Dokumentų archyvavimo paslaugos kaina už 1 bylą – 3,43 EUR + PVM per mėnesį.

„Swedbank“ klientams taikoma 20% nuolaida.

Kaip tai veikia?
  • Archyvo tvarkymo paslaugą atlieka kvalifikuoti specialistai, dauguma jų sukaupę 10 ir daugiau metų patirties. REISSWOLF darbuotojai nuolat apmokomi, stebimas jų darbo procesas, atliekami vidaus ir išorės auditai.
  • Dokumentus REISSWOLF gali sutvarkyti ir įmonės patalpose, ir išsivežti.

1 byla – REISSWOLF specialistų pagal nustatytus arba pasirinktus požymius kartu sudėti, sugrupuoti ir susisteminti dokumentai bei bylų sąrašų sudarymas pagal reglamentuojančius teisės aktus.Daugiau apie paslaugą: "Reisswolf".