Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Mes Jums patarsime. Kad ir kokių finansinių klausimų turėtumėte

  • Kaip patogiausiai galėčiau tvarkyti savo bankinius reikalus?
  • Kaip išsirinkti mano verslo idėjai tinkamiausią finansavimo būdą?
  • Kaip išnaudoti visas mano verslui reikalingas e. prekybos galimybes?
  • Ar galiu atidėti savo paskolos įmokų mokėjimą?
O kas rūpi Jums?

Atsidarykite verslo sąskaitą savo interneto banke.

Turėdami įmonės sąskaitą banke „Swedbank“, galėsite gauti banko finansavimą, investuoti laisvas lėšas ir naudotis kitomis mūsų paslaugomis verslui.

Sužinokite daugiau

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išsamiau

Verslo skatinimo priemonės

Kreipkitės dėl lengvatinės valstybės paskolos ar portfelinės garantijos, jei karantino metu susidūrėte su apyvartinių lėšų trūkumu.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas