Kortelės, kurios gali būti registruojamos saugaus atsiskaitymo programoje

Nuo 2019-04-01 internetinėse parduotuvėse, pažymėtose saugaus pirkimo internete ženklais „Verified by Visa“ ir „Mastercard SecureCode“, nebus galima atsiskaityti kortele tvirtinant mokėjimą su kodų kortele! Jei norite patogiai pirkti internetu, siūlome jau dabar pradėti naudoti prisijungimo būdą „Smart-ID“.

Kaip įjungti pirkimą internetu pasirinktai mokėjimo kortelei

Tam, kad mokėjimo kortele galėtumėte atsiskaityti pirkdami internetu, paspauskite mygtuką „Įjungti“ ir sekite instrukcijas. Šią galimybę reikia įjungti kiekvienai kortelei, kuria norėsite atsiskaityti pirkdami internetu (įskaitant atnaujintas korteles).

Jeigu pageidaujate, pirkimą internetu galite bet kada išjungti paspaudę mygtuką „Išjungti“.

Kaip veikia saugaus pirkimo internetu programa?

„Visa“ kortelėms saugų atsiskaitymą internetu užtikrina tarptautinė saugumo programa „Verified by Visa“, o „Maestro“ ir „MasterCard“ kortelėms – „MasterCard SecureCode“. Interneto parduotuvės, kurios dalyvauja šiose programose, išsiskiria matomais minėtų programų logotipais. Šios programos reikalauja, kad kiekvienas atsiskaitymas internetu būtų patvirtintas du kartus.

  • Įrašę reikiamus kortelės duomenis apmokėjimo lange, Jūs pamatysite savo sukurtą asmeninio pasisveikinimo tekstą. Visuomet patikrinkite, ar tekstas yra tikslus. Jeigu jis skiriasi nuo Jūsų sukurtojo, netvirtinkite mokėjimo.
  • Patvirtinus mokėjimą Jūs būsite nukreipti į „Swedbank“ interneto banką, kur turėsite suvesti savo prisijungimo duomenis. Tam, kad tai padarytumėte, pasirinkite savo naudojamą prisijungimo priemonę (kodų kortelė / PIN generatorius / kt.) ir įrašykite prašomus duomenis.
  • Kai apmokėjimas bus sėkmingai patvirtintas, Jūs būsite nukreipti atgal į interneto parduotuvės puslapį, kur galėsite tęsti apsipirkimą.

Klausimai ir atsakymai

  • Kokias korteles galiu naudoti pirkimui internetu?

  • Kodėl man neleidžia įjungti pirkimo internetu konkrečiai kortelei?

  • Ką daryti, jei mokėjimo patvirtinimas nepavyko?

  • Ką daryti, jei neteisingai įvedžiau savo prisijungimo duomenis?

  • Kaip sužinoti, ar interneto parduotuvė naudojasi saugaus pirkimo internetu programa?