Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Paslaugų planai

Paprasta ir patogu - sutaupykite su Jums tinkamiausiu Paslaugų planu!

Pristatome „Swedbank“ Paslaugų planus verslui – populiariausių ir kasdien reikalingų banko paslaugų rinkinius už vieną mėnesio mokestį, kuriuose:

 • Jūsų pasirinktas elektroninių mokėjimų eurais Lietuvoje ir EEE šalyse skaičius – 10, 20, 50 arba 100 pervedimų per mėnesį;
 • naujos kartos bekontaktės debeto kortelės verslui;
 • PIN kodų generatorius;
 • minimalus kasdienių paslaugų mokestis.
Užsisakyti

Pagrindiniai Paslaugų planai


Verslu


Verslu 10


Verslu 20


Verslu 50


Verslu 100

Mėnesio mokestis 0 EUR 7 EUR 9 EUR 18 EUR 30 EUR
Minimalus kasdienių paslaugų mokestis, kuris apima sąskaitos atidarymą (išskyrus nerezidentus), tvarkymą, uždarymą bei į sąskaitas pervestų lėšų eurais administravimą banke
Bekontaktė Verslo debeto kortelė „MasterCard“ 1 kortelė 1 kortelė 1 kortelė 2 kortelės 3 kortelės
Pinigų pervedimai eurais, pateikiami elektroniniais kanalais Neriboti 10 pervedimų 20 pervedimų 50 pervedimų 100 pervedimų
PIN kodų generatorius

Papildomas Paslaugų planas „Verslu Plius“

Paslaugų planą „Verslu Plius“ galite užsisakyti kartu su pagrindiniais Paslaugų planais verslui arba atskirai, jei Jūsų įmonei reikalingi tik grupiniai (darbo užmokesčio) mokėjimai.


Verslu Plius

Mėnesio mokestis 4 EUR
Grupinio mokėjimo pervedimo pateikimas 1,5 EUR
Grupinis pervedimas (darbo užmokesčio) į fizinio asmens sąskaitą „Swedbank“, AB Nemokamai

Su Paslaugų planų įkainių taikymo bendrosiomis sąlygomis galite susipažinti čia.

Pasirinkite tinkamiausią Paslaugą planą verslui

Banko sąskaitų skaičius
Debeto kortelių skaičius
Mokėjimai banko viduje
Mokėjimai į kitus bankus

Standartinė paslaugų kaina
0.00Eur
Rekomenduojamas planas
Verslu 10
Paslaugų kaina pasirinkus planą
0.00Eur
Sutaupote
0.00Eur

Siūlome Jums dar daugiau galimybių nesirūpinti, kiek kainuos kiekvienas elektroninis pinigų pervedimas ar e. sąskaitos apmokėjimas internete. Jūsų verslui sukūrėme „Swedbank“ Paslaugų planus – populiariausių kasdienių banko paslaugų rinkinius verslui, pritaikytus Jūsų įmonės poreikiams ir kasdieniams finansiniams įpročiams.

Fiksuotas plano mėnesio mokestis padės lengviau prognozuoti įmonės išlaidas, susijusias su banko teikiamomis mokėjimo paslaugomis.

Kaip veikia Paslaugų planai?

 • Užsisakius vieną iš Paslaugų planų „Verslu“, „Verslu 10“, „Verslu 20“, „Verslu 50“, „Verslu 100“ bei „Verslu Plius“, jo sąlygos galios visoms Jūsų turimoms ir naujai atidarytoms „Swedbank“, AB sąskaitoms.
 • Galėsite užsisakyti papildomą planą „Verslas Plius“ neribotiems darbo užmokesčio pervedimams „Swedbank“ viduje. Vienu metu gali būti pasirinktas tik vienas iš pagrindinių Paslaugų planų ir papildomas planas „Verslu Plius“, arba tik planas „Verslu Plius“.
 • Tol, kol naudositės savo pasirinktu Paslaugų planu, Jūs nemokėsite galiojančiuose standartiniuose įkainiuose nustatyto dydžio mokesčių už naudojimąsi į Jūsų Paslaugų planą įtrauktomis mokėjimo paslaugomis. Standartiniai banko paslaugų ir operacijų įkainiai Jums bus pradėti taikyti tik atsisakius Paslaugų plano arba viršijus Paslaugų plane nurodytus apribojimus (pvz., jeigu užsisakysite papildomas verslo debeto korteles).
 • Paslaugų planai neteikiami kredito ir mokėjimo įstaigoms bei elektroninių pinigų įstaigoms. Paaiškėjus, jog įmonė veikia kaip kredito įstaiga, mokėjimo įstaiga ar elektroninių pinigų įstaiga, Bankas turi teisę tokiam klientui nutraukti Paslaugų plano taikymą.

Detaliau su Paslaugų plano įkainių taikymo bendrosiomis sąlygomis galite susipažinti čia.

Plačiau apie visus banko siūlomus Paslaugų planus verslui

Užsisakyti Paslaugų planą galite interneto banke verslui, bet kuriame „Swedbank“ padalinyje arba paskambinę tel. 1633. Paslaugų plano privalumais galite pradėti naudotis iš karto po plano užsakymo. Tuo atveju, jei jums buvo taikomi individualūs įkainiai ar nuolaidos iki pasirenkant vieną iš Paslaugų planų, tokių individualių įkainių bei nuolaidų galiojimas bus nutrauktas nė vėliau kaip po 2 banko darbo dienų ir bus pradėti taikyti Jūsų Paslaugų plano įkainiai. Užsisakius Paslaugų planą, minimalaus kasdienio paslaugų mokesčio mokėti nebereikės už visas Jūsų įmonės vardu atidarytas banko sąskaitas, o elektroninius mokėjimus galėsite atlikti iš bet kurios įmonės sąskaitos. Svarbu atkreipti dėmesį, kad bendras elektroninių mokėjimų ir mokėjimo kortelių skaičius be papildomo mokesčio išliks toks pat, koks nurodytas Paslaugų plane, jis nepriklauso nuo Jūsų banko sąskaitų skaičiaus. Įmonė vienu metu gali naudotis tik vienu iš pagrindinių Paslaugų planų: „Verslu 10“, „Verslu 20“, „Verslu 50“ arba „Verslu 100“ ir gali papildomai užsisakyti vieną planą „Verslu Plius“. Tuo tarpu planas „Verslu“ skirtas tik toms įmonėms, nuo kurių įsteigimo pradžios praėjo ne daugiau kaip 12 mėnesių, ir su kuriomis nėra pasirašytas susitarimas dėl „Verslo krepšelio“ įkainių taikymo. Tokiu atveju bus taikomi standartiniai „Swedbank“ paslaugų ir operacijų įkainiai už atitinkamus mokėjimus. Mokestis už praėjusį mėnesį bus nurašomas iki kito kalendorinio mėnesio 15 dienos. Mėnesio mokestis nurašomas nepriklausomai nuo to, ar įmonė išnaudojo visą į plano mokestį įtrauktą paslaugų skaičių. Pakeisti arba atsisakyti Paslaugų plano galėsite interneto banke verslui, telefonu 1633 arba bet kuriame „Swedbank“ padalinyje. Atsisakius Paslaugų plano bus pradėti taikyti standartiniai „Swedbank“ paslaugų ir operacijų įkainiai.

Į Paslaugų planą gali būti įtraukta tik bekontaktė Verslo debeto kortelė „MasterCard“. Jei įmonės vardu šiuo metu išduota kito tipo verslo mokėjimo kortelė, galite rinktis vieną iš šių variantų:

 1. Toliau naudotis turima kortele, mokėti už ją pagal standartinius įkainius ir neužsisakyti bekontaktės kortelės. Pasibaigus turimos kortelės galiojimo datai, bankas ją automatiškai pakeis į Paslaugų plane numatytą bekontaktę Verslo debeto kortelę „MasterCard“, už kurią mokėti jau nereikės.
 2. Užsisakyti naują bekontaktę Verslo debeto kortelę „MasterCard“ ir atsisakyti senosios kortelės. Bekontaktę kortelę galite užsisakyti interneto banke verslui, paskambinę telefonu 1633 arba bet kuriame „Swedbank“ padalinyje. Kai atsiimsite užsakytą kortelę ir ją aktyvinsite, kortelė bus įtraukta į Paslaugų planą automatiškai.

Paslaugų planui kortelė bus priskiriama pagal šiuos požymius:

 • jei kortelė aktyvi arba blokuota laikinai;
 • pirmenybę būti įtraukta į Paslaugų planą turi pilno funkcionalumo kortelė ir tik po to – kortelė, kuriai nustatytos tik grynųjų pinigų įnešimo operacijos;
 • pirmenybę turi anksčiau užsakyta kortelė;
 • pirmenybę turi kortelė, kurios 16 skaitmenų numerio paskutiniai keturi skaitmenys yra didžiausi.

Bankas turi teisę keisti šių požymių sąrašą.

Taip, užsisakius Paslaugų planą, galima užsisakyti vieną PIN kodų generatorių be papildomo mokesčio nepriklausomai nuo to, ar įmonė tokį jau turi. Tačiau be papildomo mokesčio generatorius išduodamas vieną kartą užsisakius Paslaugų planą, t. y. pakeitus planą dar vieno generatoriaus be papildomo mokesčio užsisakyti negalėsite.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išbandyk šį prisijungimo būdą!

Išsamiau