Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Registruotis į konsultaciją

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Pasirinkite!

Atnaujinome „Bank Link“ paslaugą mokėjimo inicijavimo funkcionalumu!

Dar daugiau patogumo ir Jums, ir Jūsų klientams:

  • Galėsite priimti e. mokėjimus ir iš kituose bankuose sąskaitas turinčių klientų.
  • Naujomis galimybėmis galėsite naudotis „Swedbank“ „Bank Link“ integracijoje – Jums nereikės sudaryti sutarčių su kitomis finansų įstaigomis.

Atsiskaitymai iš „Swedbank“ ir SEB sąskaitų!

Plačiau

Šiuo metu esame dar arčiau Jūsų verslo

Klauskite verslo konsultantų ir gaukite atsakymus, kurie jums rūpi labiausiai.

Užduoti klausimų

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išsamiau

Atsidarykite verslo sąskaitą savo interneto banke.

Turėdami įmonės sąskaitą banke „Swedbank“, galėsite gauti banko finansavimą, investuoti laisvas lėšas ir naudotis kitomis mūsų paslaugomis verslui.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas