Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Saugus pirkimas internetu

Norėdami pirkti kortele internetu, įjunkite saugaus pirkimo internetu funkcionalumą!

Pirkimą internetu reikia įjungti kiekvienai kortelei atskirai.

Kaip pirkti internetu su kortele

 1. Kortelės naudotojo vardą, pavardę
 2. Kortelės numerį
 3. Kortelės galiojimo data
 4. Kortelės CVV/CVC kodas (trys skaitmenys kitoje kortelės pusėje)
* Kortelės žymėjimas Jums padės suprasti, kokią kortelę turite: “Debit” žymėjimas reiškia, jog naudojatės debeto kortele, o “Credit” – kredito kortele.

Prieš patvirtindami mokėjimą, patikrinkite, ar mokėjimo informacija teisinga

! Rekomenduojame apsipirkti interneto parduotuvėse, kurios pažymėtos Mastercard SecureCode arba Verified by Visa logotipais – jie rodo, jog interneto parduotuvė naudoja saugaus pirkimo internetu programą.

A

Pirkimui internetu reikalingas papildomas žingsnis 3.

Jei interneto parduotuvė yra prisijungusi prie Mastercard SecureCode arba Verified by Visa sistemos, tuomet mokėjimą turėsite patvirtinti tapatybę patvirtinančiomis priemonėmis (elektroninis parašas, Smart ID, kodų generatorius ar kt.).

B

Pirkimas internetu vykdomas iškart, be papildomų žingsnių.

Jei interneto parduotuvė neturi Mastercard SecureCode ar Verified by Visa logotipo, tuomet papildomas patvirtinimas tapatybės patvirtinimo priemonėmis nereikalingas.

 1. Atsidariusiame interneto banko lange būtinai patikrinkite, ar asmeninis pasisveikinimas toks, kokį buvote įvedęs ir spauskite „Toliau”. Jeigu jis skiriasi nuo Jūsų sukurtojo, netvirtinkite mokėjimo.
 2. Kitame lange suveskite savo interneto banko prisijungimo duomenis ir spauskite „Patvirtinti”
 3. Patvirtinus mokėjimą, būsite nukreipti atgal į interneto parduotuvės tinklalapį.
 • Kortelei neįjungtas saugaus pirkimo internetu funkcionalumas
 • Sąskaitoje nepakankamas pinigų likutis pirkiniui
 • Kortelės atsiskaitymų operacijų limitas gali būti viršijamas
 • Baigėsi kortelės galiojimas (kortelė galioja iki paskutinės mėnesio, nurodyto ant kortelės priekinės pusės, dienos)
 • Dėl interneto parduotuvėje taikomų apribojimų (gali būti priimamos tik tam tikro tipo kortelės – pvz. tik kredito kortelės ar tik iš tam tikrų šalių)
 • Siekiame, kad internetu apsipirktumėte saugiai, todėl pirkimo internetu funkciją turite įjungti kiekvienai „Swedbank“ išduotai „Mastercard“ ir „VISA“ kortelei, kuria planuojate atsiskaityti internetu.
 • Prieš apsipirkdami internetu įsitikinkite, kad parduotuvė yra saugi.
 • Sužinokite kuo daugiau apie pardavėją, kuriam ketinate atlikti mokėjimą. Kiekviena svetainė internete turėtų pateikti bendrovės pavadinimą, buveinės adresą, e. pašto adresą ir telefono numerį, kuriuo būtų galima susisiekti, iškilus nesklandumams ar klausimams. Interneto svetainėje taip pat turėtų būti pateiktos prekių pristatymo ir grąžinimo sąlygos, skundų pateikimo ir nagrinėjimo tvarka, garantijos galiojimo terminai ir sąlygos. Nepasiduokite nerealistiškiems pasiūlymams ir viliojimams nuolaidomis.
 • Naudokite asmeninį pasisveikinimą apsipirkdami internetu. Kaskart atsiskaitydami kortele internetu įsitikinkite, kad pasisveikinimo tekstas yra Jūsų nurodytas tekstas, registruojant kortelę saugaus pirkimo internetu programoje.
 • Jei internetu perkate retai, rekomenduojame įjungti pirkimo internetu funkciją tik tada, kai perkate internetu.

Klausimai ir atsakymai

Jeigu Jūsų kortelė yra susieta su kito fizinio ar juridinio asmens sąskaita, Jums reikėtų kreiptis į sąskaitos savininką dėl pirkimo internetu įjungimo.

Jeigu kortelė yra susieta su Jūsų sąskaita, bet yra išduota kito asmens vardu (kaip papildoma kortelė) ir jos naudotojas neturi „Swedbank“ interneto banko naudotojo ID, įjungti prikimo internetu negalėsite. Kortelės naudotojui reikėtų susisiekti su mumis tel. 1884.

Jeigu patvirtinti mokėjimo nepavyko, praneškite apie tai mums tel. 1884 arba interneto banko žinute.

Patvirtindami mokėjimą turite įrašyti savo „Swedbank“ interneto banko prisijungimo duomenis. Jeigu duomenis įrašysite neteisingai 4 kartus iš eilės, Jūsų interneto banko paskyra bus užblokuota. Tokiu atveju susisiekite su mumis tel. 1884.

Interneto parduotuvės, kurios dalyvauja šiose programose, išsiskiria matomais ženklais „MasterCard SecureCode“ bei „Verified by Visa“.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Du būdai geriau nei vienas

Prisijungimui rekomenduojame turėti du būdus – biometrinį ir Smart-ID.

Sužinokite daugiau