Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Šiuo metu galimi trikdžiai jungiantis prie išmaniosios programėlės ir interneto banko. Aiškinamės priežastis ir dedame pastangas kuo greičiau pašalinti nesklandumus. Atsiprašome už galimus nepatogumus. Būkite atsargūs! Sukčiai dažnai apsimeta banko ar „Smart-ID“ darbuotojais. Įsidėmėkite – niekada mes į Jus nesikreipiame, kad sužinotume Jūsų duomenis ar slaptažodžius! Net jei matote mūsų telefono numerį, į Jus kreipiasi vardu ar prašo suvesti duomenis, nedelsdami nutraukite bendravimą. Atminkite, kad sukčiai nuolat sugalvoja naujų būdų kaip išvilioti iš Jūsų lėšas. Svarbu! Dėl galiojančios ekstremalios padėties banko padaliniuose aptarnaujame tik iš anksto užsiregistravusius klientus. Užsiregistruokite/ Mano užregistruotos konsultacijos

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Koks galėtų būti kitas tvarus žingsnis Jūsų verslui?

Pasinaudokite tvariais finansavimo būdais naudingais ne tik Jūsų verslui, bet ir aplinkai:

  • Paskola saulės elektrinėms bus pradžia į efektyvios energijos gamybą. O gamindami elektrą, galite ženkliai sumažinti savo verslo išlaidas.
  • Itin patrauklios lizingo sąlygos leis įsigyti aplinkai draugišką automobilį.

Po tvarų žingsnį – visų labui

Priimkite atsiskaitymus ir e. bankininkyste, ir mokėjimo kortelėmis!

„Swedbank“ įskiepiai Jūsų e. parduotuvei – daugiau atsiskaitymo galimybių Jūsų klientams!

Plačiau

„Kiekvienas gali“ verslumo bendruomenė – daugiau verčių Jūsų verslui!

Nuo šiol dar daugiau dėmesio skirsime Jūsų verslo poreikiams:

  • Informacija apie šviežiausias verslo tendencijas.
  • Ekspertų patarimai.
  • Nemokamos galimybės plačiau paskleisti žinią apie savo produktus ir paslaugas.
Prisijungti

Atsidarykite įmonės sąskaitą internetu!

Kaip privatus „Swedbank“ klientas, jūs turite galimybę atidaryti sąskaitą savo įmonei interneto banke.

Sužinoti daugiau

Nauja! Kelionių draudimas su Covid-19 apsauga

Verslo kelionių metu auksinės verslo kredito kortelės turėtojui ir trims kartu keliaujantiems bendradarbiams siūlome Kelionių draudimą su Covid-19 apsauga be papildomo mokesčio.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Daugiau finansinių patarimų

Naujienos

Archyvas

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu verslas@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Jūsų biometriniai duomenys – slaptažodis, kurio nereikia prisiminti

Pradėkite naudotis biometriniais duomenimis – piršto atspaudo ar veido atpažinimas yra patogiausias būdas prisijungti prie išmaniosios programėlės verslui ir patvirtinti savo veiksmus skaitmeninėje banko aplinkoje.

Išbandyk šį prisijungimo būdą!

Išsamiau