Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad Didysis penktadienis prieš Velykas (2020 m. balandžio 10 d.) yra ne darbo diena Europos bankų asociacijos kliringo sistemoje, todėl šią dieną „Swedbank“ vykdys ne visus tarpbankinius pervedimus. Momentinius mokėjimus bus galima atlikti visomis dienomis į sąskaitas, esančias SEB, „Citadele“, Šiaulių banke ar „Paysera“.

Momentinis mokėjimas vykdomas, jei nėra reikalingas antro asmens patvirtinimas, o mokėjimas pateiktas per „Swedbank“ išmaniąją programėlę arba interneto banke pasirinkus formą „Naujas pervedimas“. Mokėjimo suma negali viršyti 15 000 eurų.

Išsamiau su pervedimų vykdymo sąlygomis galite susipažinti čia.

Saugokite savo prisijungimo priemones: kodus įsiminkite, o ne užsirašykite, niekam jų neatskleiskite, apsaugokite savo išmaniuosius įrenginius ekrano užraktu. Jei praradote prisijungimo priemonę ar išmanųjį telefoną arba pastebėjote įtartinas operacijas savo banko sąskaitoje, nedelsdami praneškite mums tel. 1633. Peržvelkite kitas saugaus naudojimosi banko e-paslaugomis rekomendacijas.

Karantino metu naudokitės e. bankininkyste

Šiuo metu rekomenduojame kasdienius finansų reikalus tvarkyti programėlėje, o sudėtingesnius dalykus, pvz., sutarčių peržiūrą ar sudarymą, atlikite interneto banke.

Plačiau

Paaukokime tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos

Šiuo sunkiu metu padėkime vieni kitiems! Aukok.lt rasite projektų, skirtų pagelbėti tiems, kurie susiduria su didžiausiais iššūkiais. Tai ir nepasiturinčios šeimos, ir vieniši senjorai, ir vaikai iš pažeidžiamų šeimų, ir, žinoma, medikai – tie, be kurių pagalbos nenugalėsime šios krizės. Mes jau prisidėjome, tad kviečiame paaukoti ir jus: https://www.aukok.lt/projektai/kategorija/SKUBI-PAGALBA

Daugiau informacijos

Šiuo metu esame dar arčiau Jūsų verslo.

Klauskite verslo konsultantų ir gaukite atsakymus, kurie jums rūpi labiausiai.

Užduoti klausimų

Sudarome galimybes atidėti paskolų ir lizingo įmokas

Jūsų verslui kilo sunkumų dėl turimų finansinių įsipareigojimų vykdymo? Pateikite prašymą atidėti paskolos grąžinimo ar lizingo įmokų mokėjimą.

Sužinoti daugiau ir pateikti prašymą

Kviečiame jungtis prie pasaulinės iniciatyvos

Kviečiame jungtis prie pasaulinės iniciatyvos „The Global Hack“, kuri vyks š.m. balandžio 9-12 dienomis ir kartu su specialistais iš viso pasaulio ieškoti sprendimų, padėsiančių kovoti su COVID-19 sukelta krize.

Sužinokite daugiau

blog.swedbank.lt

Archyvas

Naujienos

Archyvas