Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

„Swedbank“ Grupė

„Swedbank“ daugumai namų ūkių ir verslo įmonių yra pagrindinis bankas

Apie 7 mln. privačių ir daugiau nei 500 tūkst. verslo klientų turintis „Swedbank“ yra pagrindinis bankas daugybei namų ūkių ir verslų.

Norite daugiau sužinoti apie banką, mūsų istoriją, organizaciją, finansinę informaciją, skaityti pranešimus spaudai ir daugybę kitų dalykų?

Daugiau apie „Swedbank“ – swedbank.com

Šalys, kuriose dirbame

Mūsų namų rinkos yra Švedija, Estija, Latvija ir Lietuva. Su verslo klientais dirbame ir kitose Šiaurės šalyse.

Mūsų veikla

Mes siūlome visas finansines paslaugas paskolų, mokėjimų, taupymo, investavimo ir draudimo srityse. Aptarnaujame ir konsultuojame privačius bei verslo klientus, turinčius ir paprastų, ir sudėtingesnių poreikių.

Mūsų strategija

„Swedbank“ yra išmanus bankas su tiesioginių susitikimų vietomis, siūlantis klientų poreikius atitinkančius produktus ir paslaugas. Mūsų tikslas – daugeliui žmonių ir įmonių sudaryti galimybes kurti geresnę ateitį. Jis susijęs su mūsų vizija – finansiškai stiprios ir tvarios visuomenės kūrimu, išlaikant efektyvų išlaidų valdymą ir mažą riziką. Stiprus įsipareigojimas siekti tvarumo ir būti naudingiems visuomenei yra pagrindinis mūsų strategijos ir visos „Swedbank“ veiklos principas.

Mūsų atsakomybė

Kaip vienas iš didžiųjų bankų, užimame reikšmingą finansų sistemos dalį ir atliekame svarbų vaidmenį vietos bendruomenėse, kuriose vykdome savo veiklą. Spręsdami aplinkosaugos ir socialines rizikas savo versle, prisidedame prie tvaresnių įmonių ir bendruomenių. Mūsų tvarumo strategija grindžiama tvarumo integravimu į pagrindinius banko procesus, skolinimo ir investavimo sprendimus, viešuosius pirkimus ir mokėjimų srautus.

Mūsų įsipareigojimas

Stiprus atsidavimas socialiniams reikalams kyla iš mūsų paveldo, kurio ištakos slypi Švedijos taupomuosiuose bankuose, tad dėmesį skiriame investicijoms į švietimo, verslumo ir inovacijų iniciatyvas.

Pranešimai apie pažeidimus (whistleblowing)

Jeigu „Swedbank“ pastebėjote galimą riziką ar įtariate kitus pažeidimus, galite apie tai pranešti naudodami žemiau pateiktą vidaus perspėjimų apie pažeidimus formą.

„WhistleB“ informavimo apie pažeidimus centras
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.


Tapkite virtualaus kūrinio „Kodas Sodas“ dalimi!

Apsilankykite virtualioje kūrybinėje platformoje „Kodas Sodas“ ir paverskite mėgstamą muziką vaizdais! Sukurkime didžiausią skaitmeninį sodą Lietuvoje, o gal net ir pasaulyje.

Išmėginti

Į kino ekranus žvelk už perpus pigiau!

Nuo šiol Jaunimo programos nariai kiekvieno mėnesio pirmąjį trečiadienį rodomų filmų bilietus gali įsigyti su 50% nuolaida.