Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Pagrindinė būstinė

„Swedbank“ centrinė būstinė

Vienas įspūdingiausių dešiniojo Neries kranto statinių Vilniuje yra „Swedbank“ centrinė būstinė. Tai – vieta, į kurią nuo 2009-ųjų kiekvieną darbo dienos rytą įžengia apie 1 000 banko administracijos darbuotojų. Čia nuolat lankosi klientai, partneriai ir miestiečiai, nes jiems visada atviros kavinė ir terasa, be to, galima užsukti ir į kai kuriuos banko renginius. Puikią „Swedbank“ terasą Vilniaus gyventojai pamėgo ir kaip įvairių veiklų, susitikimų ar pasimatymų vietą. Na, o gegužę būstinės papėdę kertanti pėsčiųjų alėja tampa vienu didžiausių miesto traukos objektų, kai žiedais apsipila čia žaliuojantis sakurų parkas.

„Swedbank“ centrinės būstinės pastatų kompleksą sudaro du aukštesni tarpusavyje sujungti pastatai ir žemas pastatas upės pusėje. Šie pastatai – jaukūs ir patogūs, jų vidaus sprendimai taupiai naudoja energiją ir tausoja aplinką, o pakilus iki viršutinių aukštų atsiveria įspūdinga Vilniaus panorama. Už pritaikytus sprendimus „Swedbank“ būstinė yra gavusi ne vieną prestižinį apdovanojimą nekilnojamojo turto ir architektūros srityse.

2018–2019 m. „Swedbank“ biurų sąrašą papildys dar vienas pastatas: dalis banko padalinių įsikurs naujame kitoje Konstitucijos prospekto pusėje statomame verslo centro pastate „Trečioji burė“. Tai pažangus statinys, kuriame bus sudarytos patrauklios sąlygos ir erdvės banko darbuotojams.

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.