Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Pagrindinė būstinė

„Swedbank“ centrinė būstinė

Vienas įspūdingiausių dešiniojo Neries kranto statinių Vilniuje yra „Swedbank“ centrinė būstinė. Tai – vieta, į kurią nuo 2009-ųjų kiekvieną darbo dienos rytą įžengia apie 1 000 banko administracijos darbuotojų. Čia nuolat lankosi klientai, partneriai ir miestiečiai, nes jiems visada atviros kavinė ir terasa, be to, galima užsukti ir į kai kuriuos banko renginius. Puikią „Swedbank“ terasą Vilniaus gyventojai pamėgo ir kaip įvairių veiklų, susitikimų ar pasimatymų vietą. Na, o gegužę būstinės papėdę kertanti pėsčiųjų alėja tampa vienu didžiausių miesto traukos objektų, kai žiedais apsipila čia žaliuojantis sakurų parkas.

„Swedbank“ centrinės būstinės pastatų kompleksą sudaro du aukštesni tarpusavyje sujungti pastatai ir žemas pastatas upės pusėje. Šie pastatai – jaukūs ir patogūs, jų vidaus sprendimai taupiai naudoja energiją ir tausoja aplinką, o pakilus iki viršutinių aukštų atsiveria įspūdinga Vilniaus panorama. Už pritaikytus sprendimus „Swedbank“ būstinė yra gavusi ne vieną prestižinį apdovanojimą nekilnojamojo turto ir architektūros srityse.

2018–2019 m. „Swedbank“ biurų sąrašą papildys dar vienas pastatas: dalis banko padalinių įsikurs naujame kitoje Konstitucijos prospekto pusėje statomame verslo centro pastate „Trečioji burė“. Tai pažangus statinys, kuriame bus sudarytos patrauklios sąlygos ir erdvės banko darbuotojams.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

  • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
  • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
  • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau