Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui
Tapkite klientu

Erdvė geriems darbams

Dalinkitės gerumu su kitais!

Yra daugybė puikių sumanymų ir iniciatyvų, kurioms įgyvendinti reikia mūsų visų pagalbos. Bendradarbiaudami su pirmąja Lietuvoje aukojimo internetu svetaine www.aukok.lt, „Swedbank“ interneto banko skyrelyje „Erdvė geriems darbams“ pristatome įvairius visuomeninius projektus ir siekiame sudaryti sąlygas interneto banke aukoti paprastai ir saugiai.

Susipažinkite su projektais, dalykitės gerumu ir prisidėkite prie prasmingų iniciatyvų įgyvendinimo. Nesvarbu, kokio dydžio bus jūsų parama. Aukokite ir parodykite, kad jums rūpi!

Sužinokite daugiau
Kaip aukoti: prie kiekvieno projekto aprašymo išvysite mygtuką „Aukoti“. Jį paspaudus, atsidarys užpildyta mokėjimo forma, kurioje Jums reikės tik įrašyti aukojimo sumą ir užbaigti mokėjimo operaciją įprastu būdu. Mokėjimo pavedimas Jums nieko nekainuos. Jei norite paaukoti anonimiškai ar pageidaujate gauti projekto ataskaitą el. paštu, praneškite apie tai info@aukok.lt.

Labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas”

„Maisto bankas“ siekia užtikrinti, kad joks geras maistas nebūtų išmestas, o parama maistu pasiektų sunkiausiai gyvenančius žmones. Organizacija propaguoja atsakingą maisto vartojimą, racionalią mitybą, skatina efektyvų išteklių naudojimą bei visuomenės solidarumą kovojant su maisto švaistymu, tausojant aplinką ir padedant stokojantiems. Tausokite aplinką ir padėkite išsaugoti gerą maistą.

Aukoti

„SOS vaikų kaimų Lietuvoje draugija”

„SOS vaikų kaimai“ – tai didžiausia šeima Lietuvoje, kuri kasmet rūpinasi 2000 vaikų. Jau 30 metų organizacija dirba tam, kad pasirūpintų sunkumus patiriančiu vaiku bet kokioje situacijoje, padėtų sukurti saugius namus ir mylinčią šeimą primenančią aplinką tėvų netekusiems vaikams, taip pat rūpinasi individualiais kiekvieno jų poreikiais. Suteikite vaikams saugumą ir meilę SOS šeimose.

Aukoti

VšĮ „SOPA“

Susirasti darbą žmogui su negalia nėra paprasta – dėl aukštų reikalavimų darbo rinkoje, darbdavių ar kolektyvo išankstinių nuostatų ir baimių. Socialinė įdarbinimo agentūra padeda susirasti darbą ir išsilaikyti darbo vietose žmonėms, turintiems mažiau galimybių. „SOPA“ pagelbėja nuo darbo rinkos atitrūkusiems atsitiesti, įkvepia pasitikėjimo savimi, motyvuoja ir ugdo reikalingus gebėjimus. Padėkite kurti sėkmės istorijas.

Aukoti

Asociacija „RAUDONOS NOSYS Gydytojai klounai“

Vaikai gydymo įstaigose dažnai yra tarsi priversti pamiršti įprastą vaikystę, ištverti ne tik fizinius skausmus, medicinines procedūras, bet ir patirti emocinius išgyvenimus. Gydytojai klounai vyksta į šalies gydymo įstaigas pakeisti ligoninės kasdienybę ir sudėtingomis situacijomis mažiesiems pacientams dovanoja džiaugsmo akimirkas, humoru suteikdami emocinę ir psichosocialinę pagalbą. Prisijunkite prie džiaugsmo misijos vaikų ligoninėse.

Aukoti

Maltos ordino pagalbos tarnyba

Maltiečiai yra tarptautinė savanoriškais pagrindais susivienijusi bendruomenė, teikianti pagalbą seneliams, vaikams, jaunimui, neįgaliesiems, karo pabėgėliams. Tai vienos seniausių ir gilias tradicijas visame pasaulyje turinčių paramos organizacijų – Maltos ordino – dalis, Lietuvoje veikianti jau daugiau kaip 30 metų. Maltiečius vienija vienas tikslas – padėti vargstantiems ir tiems, kuriems reikia pagalbos čia ir dabar: vyresnio amžiaus ir jaunam žmogui, tautiečiui ir užsieniečiui, sveikam ir ligotam. Kiekvienas iš mūsų gali ištiesti pagalbos ranką.

Aukoti

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija

Lietuvos Raudonasis Kryžius – didžiausia nevyriausybinė organizacija Lietuvoje, įkvėpta pirma padėti kiekvienam į nelaimę patekusiam žmogui. Organizacija veikia jau 103 metus, o šiandien joje savanoriauja 15 000 savanorių, kurie kasdien padeda vienišiems senjorams, šeimoms susiduriančioms su neįgalumo problemomis, moko pažeidžiamus žmones pirmosios pagalbos įgūdžių, konsultuoja ir padeda integruotis migrantams bei pabėgėliams iš trečiųjų šalių, šiuo metu aktyviai teikia humanitarinę pagalbą nuo karo bėgantiems ukrainiečiams. Padėkite mums daryti gera.

Aukoti
Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Jūsų sesija interneto banke nutraukta

Siekiant užtikrinti Jūsų saugumą, uždarykite naršyklės langą. Jei norite toliau naudotis internetu banku, prašome prisijungti iš naujo.