Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Studentams

Ženk naują žingsnį savo karjeroje! Tau gali patikti praktika ar stažuotė „Swedbank“

Norime matyti, kaip žmonės tobulėja ir auga kartu su „Swedbank“, todėl mums svarbu prisidėti prie specialistų tobulėjimo įmonėje ir už jos ribų. Visuomet laukiame tiek studentų, tiek profesionalų, kurie norėtų žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti aukšto lygio žinių, gebėjimų bei susipažinti su mūsų organizacija, jos veikla, kultūra.

Praktika suteikia studentams galimybę įgyti realių praktinių žinių mokantis iš įvairių sričių profesionalų. Praktikos programos metu ne tik gilinamasi į konkrečią sritį, kurioje atliekama praktika, bet ir sudaromos galimybės dalyvauti mokymuose, susipažinti su įvairių sričių ekspertais, geriau pažinti organizaciją, jos darbuotojus, kultūrą.

Organizuojame praktiką šiose srityse:

 • klientų aptarnavimo;
 • finansų ir analitikos;
 • klientų pažinimo (KYC);
 • personalo valdymo;
 • administravimo ir dokumentų valdymo;
 • IT. Šia sritimi besidomintiems studentams turime išskirtinę praktikos programą – IT Akademija@Swedbank. Plačiau apie IT akademiją skaityk čia.

Praktikos programą organizuojame 2 kartus per metus:

 • žiemos praktikos programa: vasario – gegužės mėnesiais;
 • vasaros praktikos programa: birželio – rugpjūčio mėnesiais.

Praktikos galimybių galime ieškoti ir kitu tau patogiu metu:

 • praktikantus priimame pagal dvišalę ar trišalę sutartį;
 • praktika „Swedbank“ - tai puiki patirtis geriau pažinti save darbinėje aplinkoje bei suprasti, kokios darbinės užduotys tau išties sekasi ir patinka. Atkreipk dėmesį, kad praktika „Swedbank“ nėra apmokama.

Be įprastinių praktikos veiklų šiemet mūsų praktikantai KickStarteriai taip pat dalyvaus seminaruose apie Swedbank kaip darbdavį, pažins banką ir jo veiklą, sužinos apie galimybes tęsti karjerą Swedbank, megs pažintis ir dės pagrindus tolimesnei savo karjerai!

Daugiau apie praktikos programą „Kick startas – tavo karjeros pradžiai“ skaityk čia.

Klausimai ir atsakymai

Taip, praktiką jau galima atlikti ne tik siunčiant universitetui, bet ir savanoriškai sudarius dvišalę sutartį tarp organizacijos ir studento ne ilgesniam nei 2 mėn. laikotarpiui per metus. Dvišalė sutartis yra skirta 16-29 m. amžiaus asmenims, norintiems atlikti neprivalomą praktiką organizacijoje. Kasmet priimame virš 100 praktikantų. „Swedbank“ dirba daugiau nei 320 įvairaus išsilavinimo darbuotojų, tad nekeliame reikalavimų tavo išsilavinimui. Visgi kai kuriose praktikos vietose gali prireikti specifinių žinių, tačiau kviečiame kandidatuoti į praktiką ir apie tai kalbėtis jau atrankos pokalbių metu. Be praktikos programos veiklų: atidaromųjų ir uždaromųjų renginių, grupinių užduočių, kas savaitę vykstančių susitikimų su įvairių sričių profesionalais, praktikantas atlieka ir kasdienes užduotis, kurios gali labai skirtis priklausomai nuo skyriaus, kuriame jis ar ji atlieka praktiką. Gali skirtis užduočių pobūdis, atsakomybės lygmuo ir poreikis būti kūrybiškam. Atrankos į praktiką metu ieškome abipusio sutarimo tarp studento norų, galimybių ir to, kokią praktikos vietą galime pasiūlyti. Praktikos programa organizuojama du kartus per metus, atsižvelgiant į daugelio universitetų privalomų mokomųjų praktikų sezonus. Žiemos praktikos programa prasideda vasario mėnesio pradžioje, vasaros – birželio mėnesį. Jei tavo privalomos praktikos laikas nesutampa su mūsų siūlomomis praktikos programos datomis, mielai pakviesime atlikti praktiką viename iš ”Swedbank” skyrių ir kitu metu, tačiau negalėsime pažadėti tokio plataus organizacijos pažinimo ir praktikos vietų pasirinkimo.

Stažuotė – tai apmokamas darbas, suteikiantis galimybę auginti kompetenciją bei įgyti patirties konkrečioje veiklos srityje. Stažuotes siūlome įvairiose srityse. Tai gali būti tavo pirmasis darbas ir puiki galimybė pažinti organizaciją ir jos kultūrą, detaliau susipažinti su konkrečia veiklos sritimi bei lengviau įsilieti į darbo rinką.

Kiek laiko trunka stažuotė?

Stažuotės trukmė gali būti įvairi: maksimalus stažuotės terminas viename banko padalinyje – 6 mėnesiai. Mūsų banke stažuotė gali tęstis ne ilgiau nei 1 metus, pvz., stažuojantis dviejuose skirtinguose padaliniuose po 6 mėnesius.

Kaip kandidatuoti?

Radęs (-usi) dominančią poziciją mūsų darbo skelbimų sąraše, spausk „Kandidatuoti“ („Apply“). Atsidariusiame lange registruokis, užpildyk apie save informaciją, prisek CV ir motyvacinį laišką.

Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kuriame patrauklius sprendimus klientams. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo, dalijimosi profesinėmis žiniomis galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge!

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

E. taupyklė – lengvas būdas pradėti taupyti!

 • Kaskart atsiskaičius kortele, suma už Jūsų pirkinius bus automatiškai suapvalinta, o likutis pervestas tiesiai į E. taupyklę.
 • Kasdien, kas savaitę ar kas mėnesį santaupos pasipildys Jūsų pasirinkta suma.
 • Bet kuriuo metu atsiimkite sutaupytą sumą be jokių mokesčių.
Sužinokite daugiau