Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Studentams

Ženk naują žingsnį savo karjeroje! Tau gali patikti praktika ar stažuotė „Swedbank“

Norime matyti, kaip žmonės tobulėja ir auga kartu su „Swedbank“, todėl mums svarbu prisidėti prie specialistų tobulėjimo įmonėje ir už jos ribų. Visuomet laukiame tiek studentų, tiek profesionalų, kurie norėtų žengti naują žingsnį savo karjeroje, įgyti aukšto lygio žinių, gebėjimų bei susipažinti su mūsų organizacija, jos veikla, kultūra.

Praktika suteikia studentams galimybę įgyti realių praktinių žinių mokantis iš įvairių sričių profesionalų. Praktikos programos metu ne tik gilinamasi į konkrečią sritį, kurioje atliekama praktika, bet ir sudaromos galimybės dalyvauti mokymuose, susipažinti su įvairių sričių ekspertais, geriau pažinti organizaciją, jos darbuotojus, kultūrą.

Organizuojame praktiką šiose srityse:

 • klientų aptarnavimo;
 • finansų ir analitikos;
 • klientų pažinimo (KYC);
 • personalo valdymo;
 • administravimo ir dokumentų valdymo;
 • IT. Šia sritimi besidomintiems studentams turime išskirtinę praktikos programą – IT Akademija@Swedbank. Plačiau apie IT akademiją skaityk čia.

Pradėk savo karjerą su mumis

Atviros pozicijos

Praktikos programą organizuojame 2 kartus per metus:

 • žiemos praktikos programa: vasario – gegužės mėnesiais;
 • vasaros praktikos programa: birželio – rugpjūčio mėnesiais.

Praktikos galimybių galime ieškoti ir kitu tau patogiu metu:

 • praktikantus priimame pagal dvišalę ar trišalę sutartį;
 • praktika „Swedbank“ - tai puiki patirtis geriau pažinti save darbinėje aplinkoje bei suprasti, kokios darbinės užduotys tau išties sekasi ir patinka. Atkreipk dėmesį, kad praktika „Swedbank“ nėra apmokama.

Be įprastinių praktikos veiklų šiemet mūsų praktikantai KickStarteriai taip pat dalyvaus seminaruose apie Swedbank kaip darbdavį, pažins banką ir jo veiklą, sužinos apie galimybes tęsti karjerą Swedbank, megs pažintis ir dės pagrindus tolimesnei savo karjerai!

Daugiau apie praktikos programą „Kick startas – tavo karjeros pradžiai“ skaityk čia.

Klausimai ir atsakymai

Taip, praktiką jau galima atlikti ne tik siunčiant universitetui, bet ir savanoriškai sudarius dvišalę sutartį tarp organizacijos ir studento ne ilgesniam nei 2 mėn. laikotarpiui per metus. Dvišalė sutartis yra skirta 16-29 m. amžiaus asmenims, norintiems atlikti neprivalomą praktiką organizacijoje. Kasmet priimame virš 100 praktikantų. „Swedbank“ dirba daugiau nei 320 įvairaus išsilavinimo darbuotojų, tad nekeliame reikalavimų tavo išsilavinimui. Visgi kai kuriose praktikos vietose gali prireikti specifinių žinių, tačiau kviečiame kandidatuoti į praktiką ir apie tai kalbėtis jau atrankos pokalbių metu. Be praktikos programos veiklų: atidaromųjų ir uždaromųjų renginių, grupinių užduočių, kas savaitę vykstančių susitikimų su įvairių sričių profesionalais, praktikantas atlieka ir kasdienes užduotis, kurios gali labai skirtis priklausomai nuo skyriaus, kuriame jis ar ji atlieka praktiką. Gali skirtis užduočių pobūdis, atsakomybės lygmuo ir poreikis būti kūrybiškam. Atrankos į praktiką metu ieškome abipusio sutarimo tarp studento norų, galimybių ir to, kokią praktikos vietą galime pasiūlyti. Praktikos programa organizuojama du kartus per metus, atsižvelgiant į daugelio universitetų privalomų mokomųjų praktikų sezonus. Žiemos praktikos programa prasideda vasario mėnesio pradžioje, vasaros – birželio mėnesį. Jei tavo privalomos praktikos laikas nesutampa su mūsų siūlomomis praktikos programos datomis, mielai pakviesime atlikti praktiką viename iš ”Swedbank” skyrių ir kitu metu, tačiau negalėsime pažadėti tokio plataus organizacijos pažinimo ir praktikos vietų pasirinkimo.

Stažuotė – tai apmokamas darbas, suteikiantis galimybę auginti kompetenciją bei įgyti patirties konkrečioje veiklos srityje. Stažuotes siūlome įvairiose srityse. Tai gali būti tavo pirmasis darbas ir puiki galimybė pažinti organizaciją ir jos kultūrą, detaliau susipažinti su konkrečia veiklos sritimi bei lengviau įsilieti į darbo rinką.

Kiek laiko trunka stažuotė?

Stažuotės trukmė gali būti įvairi: maksimalus stažuotės terminas viename banko padalinyje – 1 metai. Mūsų organizacijoje stažuotė gali tęstis ne ilgiau nei 2 metus, pvz., stažuojantis dviejuose skirtinguose padaliniuose po 1 metus.

Pradėk savo karjerą su mumis

Atviros pozicijos

Kaip kandidatuoti?

Radęs (-usi) dominančią poziciją mūsų darbo skelbimų sąraše, spausk „Kandidatuoti“ („Apply“). Atsidariusiame lange registruokis, užpildyk apie save informaciją, prisek CV ir motyvacinį laišką.

Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kuriame patrauklius sprendimus klientams. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo, dalijimosi profesinėmis žiniomis galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge!

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
 • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
 • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
 • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Išmėginkite periodinį investavimą!

 • Pradėti investuoti galite nors ir nuo 1 Euro.
 • Galite pasirinkti sau patogų periodiškumą: kas savaitę, kas mėnesį ar ketvirtį.
 • Investuojamą sumą pasirinktu santykiu galite paskirstyti į kelis skirtingus fondus.
 • Automatizuotas fondų pirkimas padeda išvengti emocijomis grįsto investavimo.

Primename, kad sandoriai „Swedbank“ fonduose ir vertybinių popierių saugojimas – nemokami. Pasiskaičiuokite, kiek tikėtina uždirbti periodiškai investuojant:

Investavimo skaičiuoklė