Karjera „Swedbank“

Kartu mes kuriame gerovę!

Dirbti „Swedbank“ reiškia būti su žmonėmis, kurie kasdien vadovaujasi atvirumo, paprastumo, rūpestingumo principais klientų, kolegų ir visuomenės atžvilgiu. Tai reiškia augti ir kurti klientų patirtį bei gerovę drauge!

Darbo pasiūlymai

IT specialistui

Studentams

Darbas „Swedbank“

Esame moderni finansų institucija, orientuota į klientų pasitenkinimą. Skatiname novatorišką požiūrį į bankininkystę ir visas su ja susijusias veiklas. Šiuo metu organizacijoje turime apie 2,6 tūkst. darbuotojų, kurie ne tik dirba, bet ir mokosi, savanoriauja, sportuoja, kuria, dėsto ar kitais būdais kuria aktyvią bendruomenę. Būtent tiek skirtingų istorijų turime, nes kiekvienas asmuo atneša savo patirtį, žinias bei idėjas. Kiekvienas čia dirbantis gali rasti galimybių kurti įdomų savo karjeros kelią.

Duodame postūmį dideliems dalykams
Mūsų kultūra yra atvira, paprasta ir rūpestinga. Kolegos komandiški ir įsitraukę

Kartu mes kuriame kultūrą, pagrįstą savo vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Manome, kad svarbu padėti visuomenei savanoriškomis veiklomis bei dalijimusi profesinėmis žiniomis. Vykdome darbuotojų savanorystės projektą „Gerų darbų vasara“, organizuojame finansinio raštingumo pamokas moksleiviams „Swedbank“ Finansų laboratorijoje, esame profesinės savanorystės iniciatyvos „būsiu_“ iniciatoriai. Mūsų darbuotojai noriai dalinasi profesinėmis žiniomis su moksleiviais, studentais, kolegomis.

Skatiname asmeninę lyderystę
Jūs patys ieškote iššūkių, kurie jus įkvepia – mes esame šalia ir jus palaikome

Dirbame sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, todėl svarbu, kad kiekvienas prisiimtų atsakomybę už asmeninį tobulėjimą. Darbas tarptautinėje įmonėje suteikia daugybę karjeros ir tobulinimosi galimybių. Padedame savo darbuotojams augti sudarydami galimybes dalyvauti įvairiuose mokymuose, profesinio tobulėjimo programose, karjeros konsultacijose. Skatiname darbuotojų rotaciją, grįžtamojo ryšio pokalbius ir kt.

Kuriame lanksčią darbovietę
Mūsų darbo aplinka įtraukianti, kasdienėje veikloje esame lankstūs. Išlaikome pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo

Siekiame sukurti įtraukiančią ir tvarią darbo aplinką ir atmosferą. Vertiname darbo laiko, vietos ir būdų lankstumą – tai padeda mūsų darbuotojams išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Mums rūpi darbuotojų gerovė ir mes padedame ją palaikyti įvairiais būdais: fizinio aktyvumo skatinimu, sveikatos patikra, sveikatos draudimu, galimybe po pamokų atsivesti vaikus į laisvalaikio erdvę ir kt.

Dalijamės verslo sėkme
Mes dalijamės žiniomis ir dirbame kartu – štai kodėl mums sekasi

Dirbdami kartu mes esame sėkmingi ir kuriame vertę savo klientams. Mes itin vertiname savo darbuotojų indėlį į sėkmingą „Swedbank“ veiklą: gerus darbo rezultatus ir mūsų vertybes atspindintį elgesį. Siūlome konkurencingą ir reguliariai peržiūrimą atlygį, suteikiame galimybę tapti „Swedbank“ akcininku ilgalaikėje kintamojo atlygio programoje. Organizuojame renginius darbuotojams, kurių metu pranešame, kaip sekasi įmonei, dalinamės darbuotojų pasiekimais bei suteikiame galimybę smagiai bei kokybiškai praleisti laiką su kolegomis.

Tau gali patikti

Drauge mylime Lietuvą ir švenčiame Atkurtos Lietuvos šimtmetį

Drauge sportuojame ir rūpinamės savo sveikata:

Auginame jaunąją IT kartą drauge su „Swedbank“ IT Akademija

Darbuotojai, susibūrę į chorą, vieningai skambėjo Dainų šventėje „Vardan Tos“