Pereiti prie pagrindinio puslapio turinio
PrivatiemsVerslui

Karjera „Swedbank“

Kartu mes kuriame gerovę!

Dirbti „Swedbank“ reiškia būti su žmonėmis, kurie kasdien vadovaujasi atvirumo, paprastumo, rūpestingumo principais klientų, kolegų ir visuomenės atžvilgiu. Tai reiškia augti ir kurti klientų patirtį bei gerovę drauge!

Darbo pasiūlymai

Darbo skelbimų sąrašas

IT ir Data

Sužinokite daugiau

Studentams

Sužinokite daugiau

Darbas „Swedbank“

Esame moderni finansų institucija, orientuota į klientų pasitenkinimą. Skatiname novatorišką požiūrį į bankininkystę ir visas su ja susijusias veiklas. Šiuo metu organizacijoje turime apie 2,6 tūkst. darbuotojų, kurie ne tik dirba, bet ir mokosi, savanoriauja, sportuoja, kuria, dėsto ar kitais būdais kuria aktyvią bendruomenę. Būtent tiek skirtingų istorijų turime, nes kiekvienas asmuo atneša savo patirtį, žinias bei idėjas. Kiekvienas čia dirbantis gali rasti galimybių kurti įdomų savo karjeros kelią.

Mūsų kultūra yra atvira, paprasta ir rūpestinga. Kolegos komandiški ir įsitraukę

Kartu mes kuriame kultūrą, pagrįstą savo vertybėmis: atvirumu, paprastumu ir rūpestingumu. Manome, kad svarbu padėti visuomenei savanoriškomis veiklomis bei dalijimusi profesinėmis žiniomis. Vykdome darbuotojų savanorystės projektą „Gerų darbų vasara“, organizuojame finansinio raštingumo pamokas moksleiviams „Swedbank“ Finansų laboratorijoje, esame profesinės savanorystės iniciatyvos „būsiu_“ iniciatoriai. Mūsų darbuotojai noriai dalinasi profesinėmis žiniomis su moksleiviais, studentais, kolegomis.

Jūs patys ieškote iššūkių, kurie jus įkvepia – mes esame šalia ir jus palaikome

Dirbame sparčiai besikeičiančioje aplinkoje, todėl svarbu, kad kiekvienas prisiimtų atsakomybę už asmeninį tobulėjimą. Darbas tarptautinėje įmonėje suteikia daugybę karjeros ir tobulinimosi galimybių. Padedame savo darbuotojams augti sudarydami galimybes dalyvauti įvairiuose mokymuose, profesinio tobulėjimo programose, karjeros konsultacijose. Skatiname darbuotojų rotaciją, grįžtamojo ryšio pokalbius ir kt.

Mūsų kultūra yra atvira, paprasta ir rūpestinga. Kolegos komandiški ir įsitraukę

Siekiame sukurti įtraukiančią ir tvarią darbo aplinką ir atmosferą. Vertiname darbo laiko, vietos ir būdų lankstumą – tai padeda mūsų darbuotojams išlaikyti pusiausvyrą tarp darbo ir asmeninio gyvenimo. Mums rūpi darbuotojų gerovė ir mes padedame ją palaikyti įvairiais būdais: fizinio aktyvumo skatinimu, sveikatos patikra, sveikatos draudimu, galimybe po pamokų atsivesti vaikus į laisvalaikio erdvę ir kt.

Mes dalijamės žiniomis ir dirbame kartu – štai kodėl mums sekasi

Dirbdami kartu mes esame sėkmingi ir kuriame vertę savo klientams. Mes itin vertiname savo darbuotojų indėlį į sėkmingą „Swedbank“ veiklą: gerus darbo rezultatus ir mūsų vertybes atspindintį elgesį. Siūlome konkurencingą ir reguliariai peržiūrimą atlygį, suteikiame galimybę tapti „Swedbank“ akcininku ilgalaikėje kintamojo atlygio programoje. Organizuojame renginius darbuotojams, kurių metu pranešame, kaip sekasi įmonei, dalinamės darbuotojų pasiekimais bei suteikiame galimybę smagiai bei kokybiškai praleisti laiką su kolegomis.

Visuomet ieškome talentų, kurie nori prisidėti prie puikios klientų patirties kūrimo įvairiose srityse. Laukiame visų kandidatų, nepriklausomai nuo jų lyties, kilmės, religijos ar kitų įsitikinimų, amžiaus, seksualinės orientacijos ar negalios.

  1. „Darbo pasiūlymų“ skiltyje, radęs (-usi) norimą poziciją spausk „Kandidatuoti“ ir pateik paraišką.
  2. Per 2 savaites nuo skelbimo pasibaigimo datos susisieksime su atrinktais kandidatais pirmajam pokalbiui arba informuosime, jei šį kartą pasirinkome kitą kandidatą (-ę). Po pirmojo pokalbio atrinkti kandidatai paprastai kviečiami į antrąjį, o kartais ir trečiąjį pokalbį, kurių metu paprašome atlikti praktinę užduotį, susipažinti su vadovais ar būsima komanda. Esame įsitikinę, kad atrankos proceso metu svarbu nuolat būti šalia bei visiems kandidatams suteikti grįžtamąjį ryšį.
  3. Jeigu nebuvai atrinktas (-a), siūlome sekti atviras pozicijas mūsų „Darbo pasiūlymų“ skiltyje ir pateikti paraišką, kai tik rasi tave dominančią poziciją. Sėkmingai sudalyvavus atrankoje ir priėmus darbo pasiūlymą, pasirašysime darbo sutartį ir tikėsimės sėkmingo bendradarbiavimo.

Asmens duomenys, kuriuos jūs pateikiate „Swedbank“ įdarbinimo tikslais, tvarkomi gavus jūsų sutikimą, siekiant įvertinti jūsų kvalifikaciją ir tinkamumą pareigoms, kuriose siekiate įsidarbinti. Jūsų sutikimu jūsų asmens duomenys taip pat gali būti tvarkomi siekiant teirautis jūsų nuomonės apie įdarbinimo procesą, jį įvertinti ir pagerinti. Jūs turite teisę atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis.

Visas užklausas, sutikimų atšaukimus, prašymus dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo ir skundus dėl asmens duomenų naudojimo galite siųsti „Swedbank“ elektroniniu arba paprastu paštu (pažymėdami laiške „Įdarbinimas“): atranka@swedbank.lt arba Konstitucijos pr. 20A, 03502 Vilnius, Lietuva.

Darbo pasiūlymai

„Swedbank“ veikla lygių galimybių srityje

Lygių galimybių kontrolieriaus tarnyba 2019 m. suteikė „Swedbank“ Lietuvoje aukščiausią įvertinimą lygių galimybių srityje – trejus „Lygių galimybių sparnus“. Džiaugiamės, jog esame pripažinti kaip organizacija , kurianti lygioms galimybėms palankią organizacijos kultūrą ir ją aktyviai skatinanti. Daugiau apie „Swedbank“ veiklą lygių galimybių srityje informacijos rasite čia.

Tau gali patikti

Drauge mylime Lietuvą ir švenčiame Atkurtos Lietuvos šimtmetį

Drauge sportuojame ir rūpinamės savo sveikata:

Auginame jaunąją IT kartą drauge su „Swedbank“ IT Akademija

„Swedbank“ profesinė savanorystė

Swedbank logo

Jūsų Internet Explorer naršyklė nebepalaikoma.

Prašome naudoti Google Chrome, Mozilla Firefox ar Microsoft Edge naršykles.

Nuo 2021 03 23 nebebus galima jungtis prie „Swedbank“ interneto banko naudojantis naršykle „Internet Explorer“.

Taip pat nebebus galima tvirtinti ar vykdyti mokėjimų iš „Swedbank“ kituose tinklalapiuose naudojantis „Internet Explorer“.

Siūlome Jums naudotis naršyklėmis „Google Chrome“, „Mozilla Firefox“ ar naujausia „Microsoft Edge“ versija. Norėdami sužinoti, kaip įdiegti naršykles spauskite čia.

С 23.03.2021 Интернет-банк Swedbank недоступен в браузере Internet Explorer.

С помощью Internet Explorer невозможно авторизоваться или осуществлять платежи через Swedbank на сторонних веб-страницах.

Вместо браузера Internet Explorer мы рекомендуем использовать браузеры Google Chrome, Mozilla Firefox или Microsoft Edge. Инструкции по установке упомянутых браузеров можно найти здесь.

From 23.03.2021 Swedbank Internet Bank and Banklink is no longer available using Internet Explorer browser.

It is not possible to authorize or make payments from Swedbank on other web pages using Internet Explorer.

Instead, we suggest using Google Chrome, Mozilla Firefox or the newest version of Microsoft Edge. To find out how to install the suggested browsers, please click here.

Swedbank
  • Jūsų įrenginio operacinė sistema ir interneto naršyklė yra pasenusi ir nėra palaikoma Swedbank interneto banke. Prašome atnaujinti operacinę sistemą bei interneto naršyklę arba kreiptis į IT specialistus techninės pagalbos.
  • The operating system of your device & your browser are too outdated to be supported by Swedbank Internet Bank. Please, update the operating system & browser or turn to IT specialist for technical help.
  • Ваш браузер или операционная система недостаточно современны для использования в интернет банке Swedbank. Пожалуйста обновите операционную систему и браузер или обратитесь за технической помощью к ИТ специалисту.

Ačiū, kad naudojatės „Swedbank“ interneto banku!

Turite idėjų, kaip interneto banką padaryti dar patogesnį? Pasidalinkite jomis adresu info@swedbank.lt

Siekdami užtikrinti jūsų saugumą, prašome uždaryti naršyklės langą!

Investuoti gali kiekvienas! Jūs – irgi!

Paprasta pradėti, lengva išmokti:

  • galima investuoti sumas nuo 1 Eur;
  • sandoriai ir vertybinių popierių saugojimas – nemokamai;
  • galima investuoti į tvarius fondus, tausojančius aplinką ir išteklius.

Pasirinkę investuojamą sumą, galite pasiskaičiuoti, kiek galėtumėte uždirbti

Investavimo skaičiuoklė