Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle (oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt).

Automobilio pakeitimo skaičiuoklė

Grįžti atgal

Automobilio pakeitimo skaičiuoklė

Prašome ištaisyti šias klaidas:

  • liquidity market value error
  • liquidity residual value error
  • liquidity value error

Pateikiami rezultatai yra informacinio pobūdžio ir nėra banko įsipareigojimas pasirinktos prekės įsigijimą finansuoti išsimokėtinai (teikti lizingo paslaugas).
* Neišpirkto turto vertės dalis, kurią dar turite padengti, nurodyta Jūsų mokėjimų grafike.

Standartinis bendros vartojimo kredito kainos metinės normos apskaičiavimo pavyzdys
Prielaidos: Kliento pasirinkto automobilio kaina – 50.000 Lt, sutarties terminas – 36 mėn., Kliento mokamas avansas – 20 proc., finansuojama suma – 40.000 Lt, palūkanų norma – 5 proc., sutarties mokestis – 500 Lt., (mėnesio įmokos dydis – 1.198,83 Lt).
Siekdamas gauti vartojimo kreditą Klientas privalo turėti (atsidaryti) sąskaitą „Swedbank“, AB, kurios administravimo mokestis yra 1 Lt/mėn. Klientas taip pat privalo savo sąskaita apdrausti automobilį Swedbank lizingui priimtinoje draudimo kompanijoje sutartyje nustatytomis sąlygomis (draudimo kaina neįtraukiama į bendros vartojimo kredito kainos metinę normą).
Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų lygi 6,05 proc., o bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 43.693,25 Lt.
Bendros vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad sutartis galios iki numatyto sutarties termino pabaigos, visa kredito suma bus išmokėta sutarties pasirašymo dieną, iš sutarties kylančius savo įsipareigojimus sutarties šalys vykdys pagal sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, Kliento mokėtinų mokesčių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki sutarties pabaigos.

Apskaičiuokite savo mėnesinę įmoką naudodamiesi automobilių lizingo skaičiuokle.
Įvertinkite savo finansines galimybes naudodamiesi maksimalios lizingo įmokos skaičiuokle.

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui