Visas čia nurodytas sumas litais galite perskaičiuoti į eurus (ir sumas eurais – į litus) naudodamiesi šia skaičiuokle. Oficialus kursas 1 Eur = 3,45280 Lt bus taikomas nuo 2015 m. sausio 1 dienos.

Laisvų lėšų valdymas

laisvu_lesu_valdymas.jpg

Įmonės verslo plėtrai gali pagelbėti ne tik skolinimasis. Įmonė gali efektyviau panaudoti lėšas pritaikiusi savo veiklos pobūdžiui tinkamiausią lėšų valdymo sprendimą. Siūlome sprendimus, kaip įdarbinti laisvus įmonės pinigus ir taip efektyviau panaudoti įmonės finansinius išteklius.

Terminuotasis indėlistai investavimo produktas, leidžiantis Jums įdarbinti laisvas lėšas pasirinktam laikotarpiui ir gauti iš anksto žinomas palūkanas. Palūkanos yra išmokamos paskutinę indėlio termino dieną. Indėlio sąskaitos papildyti negalima. Nutraukus indėlį anksčiau termino, palūkanos yra nemokamos už visą indėlio terminą. Minimali indėlio suma 7-29 d. terminui – 50 000 Lt, 15 000 USD, 14 000 EUR.  Minimali indėlio suma 30 d. ir ilgesniam terminui - 500 Lt, 150 USD, 140 EUR. Sutartį galima sudaryti interneto banke verslui ir banko padalinyje.  Galimos valiutos : litai, eurai, JAV doleriai.

Terminuotas periodinis indėlis - tai produktas, leidžiantis Jums įdarbinti laisvas lėšas pasirinktam laikotarpiui ir gauti iš anksto žinomas palūkanas, kurios yra išmokamos kas mėnesį. Indėlio sąskaitos papildyti negalima. Nutraukus indėlį anksčiau termino, palūkanos yra nemokamos už visą indėlio terminą, o jeigu palūkanos jau buvo  išmokėtos, išmokėtų palūkanų suma bus išskaičiuojama iš indėlio sumos.  Minimali indėlio suma 30 d. ir ilgesniam terminui - 500 Lt, 150 USD, 140 EUR. Sutartį galima sudaryti interneto banke verslui ir banko padalinyje.  Galimos valiutos : litai, eurai, JAV doleriai.

Taupomasis  indėlis –  taupyti skirtas indėlis, suteikiantis galimybę bet kada papildyti indėlio sąskaitą norima pinigų suma. Be to, prireikus, bet ne dažniau kaip kas 3 mėnesius, galite atsiimti iki 50 proc. tuo metu esančio indėlio sumos ir neprarasti palūkanų (indėlio sąskaitoje turi likti minimali indėlio suma). Palūkanos yra išmokamos paskutinę indėlio termino dieną. Nutraukus indėlį anksčiau termino, palūkanos yra nemokamos už visą indėlio terminą. Minimali indėlio suma 90 d. ir ilgesniam terminui, sudarant sutartį interneto banke verslui - 20 Lt, 150 USD, 5 EUR; sudarant sutartį banko padalinyje - 100 Lt, 150 USD, 25 EUR. Galimos valiutos : litai, eurai, JAV doleriai.

Investicinis indėlis – indėlis, kurio palūkanos priklauso nuo tam tikro finansinio turto (pvz.: akcijų, akcijų indeksų), su kuriuo indėlis susietas, vertės kitimo. Rekomenduojame, jei siekiate galimybės uždirbti didesnes negu terminuotojo indėlio palūkanas ir nebijote prisiimti rizikos, kad esant nepalankiai situacijai rinkose, palūkanų galite visiškai neuždirbti. Periodiškai siūlome naujų investicinių indėlių, todėl galėsite išsirinkti jums patraukliausią. Investicinių indėlių pasiūlymai skiriasi pagal finansinį turtą (akcijų kainas, akcijų indeksus, akcijų fondus), su kuriuo susietas indėlis.

Interneto bankas verslui

Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui