Strateginis pozicionavimas

„Swedbank" tikslas - skatinti stiprią ir tvarią daugelio gyventojų ir įmonių finansinę padėtį. Tai reiškia aktyviai konsultuoti ir šviesti klientus bei visuomenę, taip kuriant klestinčią ekonomiką.

„Swedbank" rūpinasi dauguma gyventojų ir įmonių, neapsiribodami išskirtiniais klientais. Savo veikloje rūpinamės ir privačiais klientais, ir mažomis bei vidutinėms įmonėms. Mes tikime tradicinės bankininkystės modeliu, orientuotu į glaudų bendradarbiavimą su klientais ir jų konsultavimą. Šis modelis labiausiai atitinka banko paskirtį. Bankas orientuojasi į savo klientų poreikius, ne į produktus. 

Didelė klientų bazė, plačios veiklos apimtys ir tinkamai organizuoti procesai didina banko veiklos efektyvumą. Visos banko operacijos valdomos vietos lygmeniu, priimant  sprendimus maksimaliai atsižvelgiant į klientų poreikius.

„Swedbank" svarbu tinkamai subalansuoti rizikos lygį. Rizikos diversifikavimą užtikrina plati privačių ir verslo klientų bazė. Klientų finansinės apyvartos, mokumas ir tinkamas užstatas visada yra būtinos sąlygos, užtikrinančios subalansuotą skolinimą
Dalintis
15 s
Kasdienius finansus tvarkykite greitai ir patogiai tiesiog atsisiuntę išmaniąją „Swedbank“ programėlę.

Programėlė „Android“ telefonui Programėlė „iPhone“ telefonui