Pekino olimpinėms žaidynėms skirta kortelė – populiari tarp "Hansabanko" klientų

2008-08-20 Atgal į sąrašą

olimpine_kortele.jpg"Hansabankas" jau išplatino daugiau nei 35 tūkst. "Visa Elektron" mokėjimo kortelių, skirtų šiuo metu vykstančioms Pekino Olimpinėms žaidynėms. Proginė kortelė yra su olimpine simbolika, joje pavaizduotas teniso sporto motyvas.

Tai jau trečioji proginė kortelė, kurią "Hansabankas" išleidžia Olimpinių žaidynių proga. Klientai jau galėjo mėgautis specialaus dizaino kortelėmis su Atėnų vasaros žaidynių olimpine simbolika 2004-aisiais bei Turino žiemos olimpinių žaidynių simbolika 2006-aisiais.

"Šiuo metu Pekino olimpinės žaidynės yra prikausčiusios dėmesį visame pasaulyje. Manau, kad tikram sporto aistruoliui tokia kortelė gali atstoti bet kokį kitą olimpinį suvenyrą. Prieš tai išleistos dvi proginės kortelės tarp "Hansabanko" klientų buvo itin populiarios", – sakė "Hansabanko" elektroninės bankininkystės departamento direktorius Ramūnas Strauka. Pasak jo, susidomėjimas proginėmis kortelėmis kaskart auga ir klientai, dar Olimpinėms žaidynėms neprasidėjus, teiraujasi, kada bus galima įsigyti specialiąsias banko korteles.

Mokėjimo kortelės su Pekino olimpinių žaidynių simbolika yra išleidžiamos riboto tiražo. Tokias korteles "Hansabanko" klientai dar gali spėti užsisakyti interneto banke "hanza.net", paskambinę į banką telefonu arba banko padalinyje.

Mokėjimo sistema "Visa" yra pagrindinė 2008 m. Pekino Olimpinių žaidynių rėmėja. "Visa" olimpinį judėjimą remia daugiau nei 20 metų.

2008 metų I-ojo pusmečio duomenimis, "Hansabankas" klientams buvo išdavęs 1,399 mln. mokėjimo kortelių, iš kurių dauguma – "Visa" mokėjimų sistemos.

"Hansabankas" priklauso pirmaujančiai finansinei grupei Baltijos ir Šiaurės šalių regione – "Swedbank". Ši grupė turi daugiau negu 9,1 mln. privačių ir beveik 483 tūkst. verslo klientų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Rusijoje ir Švedijoje. Ji turi 465 padalinius Švedijoje ir 300 – Baltijos šalyse. "Swedbank" dirba virš 21 tūkst. darbuotojų, iš jų Lietuvoje – daugiau negu 3 tūkst. "Hansabankui" Lietuvoje priklauso "Hansa lizingas", "Hansa gyvybės draudimas", "Hansa investicijų valdymas", "Baltijos autolizingas" ir "Hansa valda".

"Hansabankas" kartu su kitais "Hansabank" grupės bankais Estijoje ir Latvijoje šį rudenį keičia pavadinimą į "Swedbank". Pavadinimo ir prekės ženklo keitimo procesas užtruks apie metus, jį baigti ketinama 2009-ųjų rudenį. "Swedbank" grupės bankai Baltijos šalių rinkose sieks tapti geriausiai klientus aptarnaujančia finansine grupe.

Dalintis

Dalintis